Mekik cekmek ise yarar mi?

Mekik cekmek gercekten gobegi eritiyor mu? Yapip ise yarayanlar gunde kac kez yaptiniz? Zayifim ama gobegim var

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaslarin dedigi gibi mekik gobek eritmiyo sadece karnini sekillendirir ve sertlestirir sen o baklavalari ortaya cikarmak icin derini inceltmen lazim yani karnindaki yaglari atman lazim bunun icin diyet ve cardio sart. Tatlidan ve sekerden tamamen uzak dur ve karbonhidrati azalt genellikle proteinle ve dusuk kaloruli yiyeceklerle beslen.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mekik karın kaslarını çalıştırır ama göbeği eritmez sıkılaştırır. Diyet ve spor şart😊

0|2
    0|0
    • Yuruyus falan yapiyorum surekli ama

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yağlı ve şekerlileri azalt, youtube da 8 min abs workout passion4profession level 1 programından başla level 2 ve 3 e gerek kalmayacak zaten istediğin sonucu elde edebilirsin.

0|0
    1|0
    • Azalttim mumkun oldugunca.. bakayim ben bir tesekkurler :)

• Yanlışlıkla eksi verdim k bakma

• Karın bölgendeki yağ kısmını eksilt, sitede skor peşinde değilim yardımcı olmak amacım yani sıkıntı yok :D

• işe yaramaz kardeşim normal spor yap öyle erir

0|0
    0|0
  • Eritmez gobegi yedigin gidalar eritir ve yaptigin kardiyo. mekik yag tabakasinin altindaki karin kaslara sekil verir sadece

0|0
    0|0
  • eritmez

0|0
    0|0
  • Mekik kesinlikle yağ yakmaz ve eritmez ok? Sadece garın gaslarını geliştirirsin

0|0
    0|0
  • yaramaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...