Güzel bir kız gördügünüzde aklınızdan neler geçer?

güzel bir kız gördügünüzde aklınızdan neler geçer yada neden tuaf yüz ifadesine yada hareketlere giriyorsunuz beyler insan nden şapşallasıyor babam bu kadar güzel pasta yapmayı nerden öğrendi _? :D :D :

Cevaplarınızı beklıyorum beyler bayanlar

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• gördüğümüz andan itibaren şöyle. uff hatuna bak manyak bişeymiş gidermi? her türlü gider de nasıl? bakıyo lan.. ufff harbi ne giderdi şimdi... bunun sevgilisi vardır s*ktir et, ya yoksa? gibilerinden düşünürken surat ifadeleri de ona öre şekilleniyor işte :D

0|0
    0|0
  • baban 10 numara adamış ya

1|0
    0|0
  • baban yalınızmı yaptı o pastayı

1|0
    0|0
  • hemen derim benim ajansla bi sozlesme yaptirip sohret etmeliyim bu kizi, gelsin diziler, holywood sorasinda da oscar

0|0
    0|0
  • _? :D :D :

:P :D ::::))

0|0
    0|0
  • o öyle yapıp bütün hayatını eşini sevgilisini unutanlar için geçerli arkadaşım

1|0
    0|0
  • güzel bir kadın dikkatimi çeker tabii. ama şapşallaşma tuhaf yüz ifadesi falan benim için biraz abartı olmuş gibi.

0|0
    0|0
  • bu hormonal bir şey.insan tam olarak bunun cevabını veremeyebilir..mesela ben bir bayanı arka profilden görmüşsem ilk bakacağım yer kalçalarıdır ,ön profilden görüyorsam yüz ve gerdanıdır..açık sözlüyümdür.bu arada son sorun biraz saçma olmuş : )

0|0
    0|0
  • güzel bir kız gördüğümde analar neler doğuruyor derim içimden ;)

0|0
    0|0
  • kendini guzel.sanan bu zulbiye aynaya hic bakmiyormu derim babanada selam sole

1|0
    0|0
  • elımızde bayrak dolasıyoruz bı yerlere dıkmeyelımmı :D

0|0
    0|0
  • Sorunun ciddiyeti sonundan anlaşılıyor. Acaba neden bakıyorlar

0|0
    0|0
  • güzel bir kız görunce arabaylaysam on tur atıyom onu gormek ıcın harıtadan kaybolana dek takıbe alırım nereye gıdıyor ne ısler karıstıyor eger benlıkse :)

1|0
    0|0
    • ahahaahah :D on tur mu yuhh

• :D ama hakedıyorsa :) atılır :)10 degıl 20de olur :)

Kızlar Ne Diyor 4

• haha geçen metroda :) bir çocukla qözqöze qeldik allahımm bir yakışıklıydı ki sorma nyse oda bende ani reflex verdik benim kaşım gözüm oynadı resmen aklıma geldikçe hala qülüyorum ya :D nedenssssssssssss

0|0
    0|0
  • hoşlarına gidiyordur..nasıl yapsakda tavlasak falan filan durumları...çokda anormal değil..erkek olsam bende öyle yaparım..

0|0
    0|0
  • Ahaha nereden öğrendi acep :D

0|0
    0|0
  • oooooooooooooooo bi bilsen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...