Çok şaşkınım onu hiç böyle görmemiştim. Bir bakar mısınız?

Dün erkek arkadaşımla buluştuk. Ne yapsak nereye gidelim diye konuştuk karar verdik ve ben bi anda bundan 4 yıl öncesi çıktığım kişinin evlendiğini hatta çocuğu olduğunu söyledim . Nerden öğrendin dedi senin face 'ten baktım dedim.Ağzıma elinin tersiyle öyle bi vurdu ki anlatamam.Gün boyu hiç konuşmadım evede erken getirdi zaten . Tamamda ben naptım ? Gecede hiç kusura bakma dua et araba kullanıyodum demiş. İnsan evladı durmuş falan olsa bildiğiniz dovcek yani.

Güncellemeler:
Kişiyi ben takip etmedim . cok samimi bi kız arkadasım var onun resimlerinde gördüm. Kesinlikle bilmeden.

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanoğlu/insankızı eski sevgilisi ne yapmış, ne etmiş merak edebilir. Sorabilir. Bakabilir. Hatta meraktan çatlayabilir.

Sonuç olarak erkek arkadaşının dürüstlüğe verdiği mükafat elinin tersiyle bir tokat. Bir de seni gebertmediği için dua edeceksin.

Herhalde erkek arkadaşın senden kadınlığının verdiği tüm yetenekleri kullanmanı, ruhu duymadan her tür cevizi kırmanı ama onun rahibe teresa rolüne bürünmeni istiyor.

İki seçeneğin var:

1) Kendin olma, kendine olan saygını terk et ve her şeyin sahte olsun.

2) Bu tip ciddi konularda bir insana sadece bir kez şans verilir. Bitir. Bitirdiğini kısa bir mesajla bildir. Asla arkana bakma. Onurunu koru.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yiyeyecegin hic bir halt onun seni dovmesini hakli cikartamaz. bugun doven yarin oldurur. kurtul ondan.

1|0
    0|0
  • kadına vurulmaz ama diğer konuda haklı eleman, sanane 4 sene önceki sevgilinden napıyosa yapsın!

0|0
    0|0
  • Dövmesi kabul edilir bir şey değil.

Ama senin eski ilişkini halen takip etmen de öyle.

Ben onun yerinde olsaydım seni orada bırakır ve giderdim. Arkama bakmadan.

0|0
    0|0
    • ben takip etmedim denk geldi gördüm. tabi anlatamadım mala

• onun hesabını kullanıyorum ben . başka birine bakarken onun resimleride vardı gördüm.

• oha ne olursa olsun sana vurmaya hakkı yok yaa sahibin falan mı sanıyor seni

0|0
    0|0
  • maço erkek seviyorsunuz ya onun sonucu da bu oluyor. bunu şahsına degil genel olarak söyledim bu arada.

0|0
    0|0
    • gayet mülayimdi değişti bildigin.

• savunmaya geçersen ona karşı o da haklı olur ve canı istedikçe bu davranislarini surdurur. o yuzden bu konuları netlestir. hic bir iliski icin buna degmez

• Sen niye eski sevgilini merak edip takip ediyorsun ki Burcu :@ dua et uzaktasın :@ :D

Yanlış yapmışsın yani aynı şeyi o yapsa sende kızardın veya en az üzülürdün. Ama tokat yanlış :( Yada atıyorsan tokatı 1 hafta konuşamaz hale gelecek tam tokatlamamış seni yani ;) üzme kendini sen yanlış yapmışsın o daha büyük yanlış yaparak seni daha haklı çıkarmış :)

0|0
    0|0
    • Aptal o aptaaalll

• sen maço mu seviyor sun onları ideal koca olarak mı görüyorsun :S halbu ki sen yumuşak, sevecen kibar kırılgan birine benziyorsun bucu :S ve sen onun kararlarını yaşıyorsun genelde gibi geliyor bana :(

• ne istediimibilmiyorum

• ee yuh ya, öküzmüş senin arkadaşın. birisi bana böyle bişi yapmaya kalkışacak ben de hala onu seviyorum dicem ve onunla yoluma devam edicem bu da düpedüz salaklık. ama siz kızlar da genelde bu tipleri haketmiyor musunuz allah aşkına, insan gibi olanı terkedersiniz ama hayvan gibi olanların peşinden koşarsınız, haksız mıyım?

0|0
    0|1
  • eh biraz ayıp etmişsin sende, eskisi yenisine söylenirmi?

0|0
    0|0
  • Soruya oluş biçimine ve sonuca bakınca yok artık Ebesinin ...ı diyorum, vurması yanlış ama damara basılmamış resmen mengeneye sıkıştırılmış, niye söylenirki eski erkek arkadaşın evlenip çocuklarının oldugu, bi insanın aptal olması lazım

0|0
    0|0
  • arkadaşom resman onunlasun ama hala eski sevgililni araştırıyorsun kızmakta haklı yani

0|0
    0|0
    • Araştırmadıııımmmm . başka birine bakarken onun resimleride vardı gördüm.

• ahh arkadaşım kızar kim olsa kızar ama yada vurmasına anlam veremedim şimdiden böyle kızınca vurması

• Çift yüzlü yaratık.

0|0
    0|0
  • bence haklı bunu ogrensen bıle ona solememen gerekırdı.

0|0
    0|0
  • sende eski sevgilini takip ettim iye niye dersin.

0|0
    0|0
  • oo haçin erkekmiş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• cok kıskanc demekki ama sende biseyi dusunmeden ne yap ne soyle , sonucta sende onun yerinde olsan sozlerinle onu dovebilirdinn

1|0
    0|0
  • Nasil erkekelr varya pes diyorum uzme canini surundur sakin taviz verme aliskanlik nhalinee getirir

0|0
    0|0
  • Onu bilmem de canım:/Şunu bilirim;

Kadınlara haysiyet ve şeref sahibi kimse değer verir.

Ne yapmışın yani bunu hak edecek:(Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • hala erkek arkadasin.

0|0
    0|0
  • açık söyleyim bana vuracak erkek daha dünyaya gelmedi...eğer olduda vurdu..hayatı ömründe o beni son görüşü olur...sakın bir daha görüşme...cehenneme kadar yolu var..çok kızdım ya..

0|0
    0|0
  • Oha ayıp etmiş bildiğin öküzlük yapmış ama söylemen de pek anlamsızmış be güzelim.

0|0
    0|0
  • birtanede sen ona çaksaydın o odun sana nasıl vuruyor onu anlamıyorum saçma sapan bişey içinmi.

0|0
    0|0
    • ilk defa böyle oldu . yahu şok oldum canımın acısı bi yana napcagımı sasırdım

• egoistm demekki :D

• aynen ondan:) ama çakması kötü olmuş ben senin yerinde olsam çöp kutusunu kafasına geçirirdim.

• sana vurma cesaretini nerden almış çok ayıp!

0|0
    0|0
Yükleniyor...