Doğru mu bu yaptığım?

eski sevgilim yeni evlendi.kendi facesini kapatmış ama karısının facesi.ve karısı fotolarını koymuş sayfasına düğün fotoları.Bende baktım ve gördüm.O gün yemin ettim birdaha asla bakmıycam die.onun yüzünden faceme giremiyorum ya merakıma yenilir bakarsam die.ne yapıcam ben yaa :(

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Selam

Adı uzerinde eski secgili..Düşünsenize ne demek eski.Yani ESKİMİŞ

O'nu düşünüpte gıreyım mı bakayım mı dıye kaygılanırsanız kendınız için bır adım atmamiş olacaksınız.Bırmiş,geride kalmiş bır durum,farzet ki O artık EX...

Önüne bakacaksın hayat devam edıyor

Su akar yolunu bulur misali

''HAYATI OLAĞAN AKIŞINA BIRAKIN''extraya gerek yok.

Biliyorum unutamıyorsunuz,Vicdanınız ,gönlünüz ,sevgınız hala var.

Bıttı artık,yok deyıp ,önune bakacaksın,bu kaygılı şekilde kendıne zarar verırsın.

Allah herşeyın hayırlısını versın derim arkadaşim

1|1
    0|0
    • Çok incesiniz.Teşekkür ederım

Selamlar

• ben teşekkür ederimm

• arkadaşim ben şunu öğrendim;

Herkes bu sevgiden aşktan anlamıyor

Anlayanlarda kadir-kıymet bilmeyenlere kalıyor

Oysa kı tek istenilen kurallar çercevesınde samimi aşk,ilgi,doyumsuz mutluluk

GERİSİ TEFERRUAT...

Erkekler Ne Diyor 12

• ne güzel işte facebooktan kurtulmuşsun onun sayesinde

1|0
    0|0
  • Sen gerçekten 33 yaşında mısın? Bunun cevabı "evet"se gerçekten hukukçu muusun? Bunun cevabı da "evet"se pes artık diyeceğim. Hukukçuları makul insanlar olarak bilirdim genellikle.

0|0
    0|0
  • bakarsın. birsey olmaz. ;) sıkma kendini bu kadar.

0|0
    0|0
  • elinden kaçırdığına üzül şimdi.

zamanında kıymet bileydinde elinde tutaydın.

olmuşla ölümüşe care yok

1|0
    0|0
    • elimde tutamadım die bişi yok.10 yıl çıktık.ama ailesi kendi istedikleri kızla evlendirdi onu.o da karşı kayamadı.çünkü maddi özgürlüğü onlara bağlıydı

• bence girr o kadını da engellee yoluna devam et

1|0
    0|0
  • yemin ettim dediğinde olmuyor o iş . vallahi billahi tallahi girmicem dersen kefaret vermen gerekiyor. yada Allaha yemin olsun demişsen gerekiyor

1|0
    0|0
    • herşeyin üzerine yemin ederim dedim :(

• Babalar, anneler, melekler vs. gibi Allah'tan başka varlıklar adına edilen yeminler:

Bu şekilde yemin etmek caiz değildir, Hz. Peygamber (asm) böyle yemin etmeyi men etmiştir. Böyle sözlerle yemin etmek caiz olmadığına göre, buna yemin demek de doğru değildir. Dolayısıyla bu durumda keffaret de gerekmez.

• kendi sayfana gir, kendi hayatini yasa, onunkiyle ilgilenme

0|0
    0|0
  • ne içtin sen sabah sabah engelle onu sen kendi sayfana gir başkalarıyla konuş eğlen hayatını yaşa sabah sabah çaydan başka biş iiçilmez bilmiyormusun sen :)

0|0
    0|0
    • haklısın da bende ekli falan diil adını yazınca bütün bilgileri açık geliyor ekrana bilerek fotoları koyuyo kadın ya ben göreyim die.

• yapıcağın en doğru şey engellemen bakıp bakıp grmessin işte tabii iradene hakim olamıyorsan ben olsam engelde yapmazdım bitmişsse bitmiştir bakmam bile ...

• çivi çiviyi söker :)

0|0
    0|0
  • O feceden kurtul

0|0
    0|0
  • büyük acı,çok zor tedavisi.

0|0
    0|0
  • Ben hayır diyorum

Hülya ?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmişte yaşayanlardansın galiba?

Iskalıyorsun hayatı,her şeyi büyütme.Hayatın amacı bu değil.Olmamalı da.

1|0
    0|0
  • bence bol bol bak..zaten baka baka artık bir etki etmez duruma geliyor..kendini sıkma...bakdıkca unutulmuyor diye bişey yok..bakmak olayı basitleşdiriyor..artık sıradanlaşıyor...

0|0
    0|0
  • gırdıgın zaman ılk baktıgın o olaccak gore gore alışacaksın zamanla ... hatta bır sure sonra umursamayacaksın bıle ve yıne bır sure sonra o fotolara yoru bıle yapacaksın kendı kendıne gelınlıgını dugununu eleştıreceksın sonra bır muddet sonra az az bakmaya baslıcaksın aklına gelmeyecek ama alışkanlık ya öyle esecek ara sıra bakacaksın sonra daha bır kısa zaman sonra hıc bakmayacaksın ... tecrubeyle sabıttır

1|0
    0|0
    • öpüşürken fotolarını koymuş kız ya.onu görünce dağılıyorum.insan faceye neden böyle mahrem bir foto koyar anlamıyorum

• ilgilenmemek için yemin ettim faceme giremiyorum işte.merak çokkötü bişi.üzüleceğimi bile bile neyini merak ettim de baktım anlamıyorum.bir haftadır faceye girmiyorumya bakarsam die.

• kendını bu kadar sıkma bence eskı eskıdır kenedenı yıpratma buna değio mu onu düşün ılk önce bence

Yükleniyor...