Refiye Yılmaz için yardım kampanyasına katılır mısınız? - 1 milyon dolar bulunmazsa ölecek !!!

Evet bu sefer soru değilde sosyal bir sorumluluk alarak bu kızın kurtulması için sizlerde destek olabilirsiniz. Sadece 5 TL ile RY yazıp 2868' e mesaj gönderiniz lütfen. Unutmayalımki hepimizin başına gelebilecek bir olaydır. Hepinizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum. Buyrun bu da video : link HEPİNİZE SAYGI VE SEVGİLER...

Güncellemeler:
Halkbank Tekirdağ şubesi IBAN: TR54 0001 2009 3040 0001 0362 91 Para gönderebileceğiniz hesap numarası.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• şimdi haberlere baktım da, dahada yaşı çok genç allah yardımcıları olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızılay yardım kampanyasını durdurmuş. Haberlerde çıktı. SSK karşılıyormuş fakat organ nakline ihtiyaç yokmuş. İlaçlarda zaruri değilmiş.

0|0
    0|0
  • :(Sağol,Allah razı olsun.Şifa bulur inşaallah:((

0|0
    0|0
  • Soru sorarak guncelleme yap kı kaldırmasınlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben duydum o haberi ya tekirdağ belediyesi sanırım başlatmış kampanyayı sadece 300 lira toplanınca tvlere çıkmaz zorunda kalmış ben belli bir miktar yolladım inş toplanır para

0|0
    0|0
    • Evet aynen öyle. :( Şimdi bu kampanyayı Kızılay başlattı.

• bence acuna falan söylenmesi gerekiyor tvde ünlülerinde katıldığı bir organizasyon lazım yoksa bu şekilde çok zor bu parayı toplamak

• Benimde aklımdan o geçiyordu vallahi.

• artık her şeyi devlet karşılıyor zaten skk sıda varmış az önce haberlerde çıktı öyle bir organ naklinede ihtiyacı yomuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...