400.000.00 TL paranız olsaydı nasıl bir iş kurardınız?

merhaba arkadaşlar sorum gayet açık 400.000.00 tl paranız olsaydı nasıl bir iş kurardınız...yani eski para ile 400 milyar :) :)

bunu sormamın sebebi iş değişikliği yapmak istiyorum elimde ki malların değeri bu kadar

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• hangi konuda tecruben varsa ona yonel, herhangi bir konuda bilgin yoksa yoksa cim halı saha olayını arastırmalısın

0|2
    1|0
    • Pardon Yanlış Anlaşılma Olmuş Tavsiyelerin Güzel Teşekkür Ederim Cevapların İçin

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya ticarete atılcaksın yada inşaataa :)) ne demiş ağaolu ''Yatırımını yastık altına değil, toprak üstüne yapacaksın'' :)))

0|0
    0|0
    • İnşaat üzerinde çalışmalarımız var ama ben başka bi sektör de çalışmak iş kurmak istiyorum onun için sizlere soruyorum benim aklıma gelmeyen sizin aklınıza gele bilir :)

• kendi tasarım merkezimi açardım

0|0
    0|0
    • ne kadara açılıyo tasarım merkezi

• bir de bize sor :D

• Soruyorum Nasıl Gözüküyor :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Uzmanlık alanının ne olduğuna bağlı. Hangi işten anlarsın bilemeyiz.

Anlamadığın bir işe girersen o parayı çok hızlı bir şekilde batırırsın.

0|0
    0|0
  • Deneyimine bakar ama al-sat işlerine de girebilirsin, özellikle küçük çaplı elektronik aygıtlar üzerine olabilir, Çin sağolsun =)

0|0
    0|0
  • Gayrimenkul al sat

0|0
    0|0
    • gayrimenkul dediğin işte sermayen olmasa da olur ilk başladığın zaman o işte komisyon üzerine çalışacaksın yani milletin evinden parasından para kazanacaksın :) ama o işte çok yalan söylemen lazım daha doğrusu söylediğin yalan a kendin bile inanman lazım :)

• Ben emlakcılıktan bahsetmiyorum kelepir ihtiyaçtan satılık daire işyeri alacaksın iki ay sonra satacaksın. en az tanesinden 10,000 tl kazanırsın

• Mantıklı :) Üç Beş Ev Satsan 1 Sene Yeter Kazandığın Para :)

• inşaat işine girerim.ilk önce bi iki daire yaparım onları satar sermayemi artırır sonra inşaat yapıp satmaya devam ederim.sen hangi şehirdesin ona göre yorum yapayım

0|0
    0|0
    • inşaat işinde varız zaten Fayans-şap-mermer-sıva- Buna Benzer İşleri Yaptırıyoruz Ama Benim Demek İstediğim Farklı Bir şey örnek veriyorum inşaat malzemesi yada lokanta gibi birşey vb gibi

• bi şahıs işletmesi aç vergi mükellefi ol maliyeyle takışmaktanda kurtul...sonra gayrimenkul ve araba alım satımı yap...şuan bu iki piyasada arz ve talep artışı var...baya hareketli dönembaşından dolayı...yaz aylarına doğru daha rantabilite olur...

0|0
    0|0
  • emlak işi yapıyorum emlak alım satım iyi para

0|0
    0|0
    • hesaplı arsa düşersen alırmısın haber vereyimmi kısa zamanda alıp satılan tarz düşerse

• 2 3 dükkan açardım farklı sektörlerde

0|0
    0|0
    • işte hacı amca ben o sektörleri ögrenmek istiyorum :)

• nilcaaa gidip kontrol edeceksinn... sen çalışmayacaksın :) matematiğin kuvvetliyse kaaybetmezsin merak etme :D

• Matematiğim 10 Du Hacı Amca Benim :) bİLDİĞİN 10 Yani :)

• mallar hemen paraya dönecek ve bu miktar eline geçecek..

eminmisin?

0|0
    0|0
  • o parası olan çalışırmı ? bankaya at faizi geçinirsin

gerçi haram ama haramı takan kim bu zamanda

0|0
    0|0
    • mücbur çalışmak zorundasın zorundayım zorundayız çalışmazsan o para fazla dayanmaz onuda geçtim çocuklarına ne bırakcaksın ?

• bölerdim farklı farklı kullanırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...