Aykırı işler yaptınız mı?

Hiç gece yarısı yada şu saatlerde evdeyken arabanızı alıp tek başınıza dolaştınizmi veya tek başınıza yürümeye çıktınız mı..?Bazen arabayla boğazın kenarına çekip denizi şehrin ışıklarını izlediğim olur..

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• tam da şuan yapmak istediğim şey..ama becerebldğim sadece yastığı ıslatmak..

0|0
    0|0
    • niye ağlıyorsun hayırdır

• anlaştık..değmezmiş zaten boşuna yıpratyorum kendimi..Allah sana hep güzellkler yaşatsın ve razı olsun senden.şimdi senden bi ricam var bana uyuyablmem için dua et.beceremiyorum.

• Eyvallah sağol amin..Ben edeyimde aslolan senin etmen bol bol fatiha oku odayı tamamen karart tavana bakıp fatiha okurken uyuya kalacaksın:)

Kızlar Ne Diyor 6

• arabam yok yayan geziyorum.

0|0
    0|0
  • Arbayı alıp çıksam parçalarımı yoldan toplarlar tahminen:)) Acemi sürücüyüm de henüz:)

0|0
    0|0
  • gece dışarda tek takılmayı sevmem.

0|0
    0|0
  • bunun neresi aykırı?

0|0
    0|0
    • Tabi aykırı değil gece 3 de herkes evden dışarı çıkar gezer tozar gündüzleri yatar uyur olağan bişeydir bu dimi aykırı olabilir mi canım..

• sözlere bak ya :D bir de engellemiş salak

0|0
    0|0
  • sincan gibi bi yerde mahalledeki her erkek mahallenin kızını korur mahalle girişinde her zaman bi bekleyen vardır o yüzden korkusuzca çıkar dolaşırım <3

0|0
    0|0
    • Gizli cevap verecek kadar korkusuzsun:)

• Sincanı değil çin çini bilirim orasıda sağlam mahalledir..:) Gizli biraz haşinsin mahallede erkek olmasada bu saatte dışarı çıkabilecek cesarette olduğun anlaşılıyor zaten:)

• kentsel dönüşüm oralarıda bitirdi bitirecek :(

Erkekler Ne Diyor 6

• ah be kardeşim bunu aykırılıkla ne ilgisi var sen hiç aşık olmadın mı ne gece dışarı çıkıp dolaşması sen hiç gözyaşınla şişe doldurdun mu senin hiç 6 ay boyunca tek gün okula gitmediğin oldu mu sen hiç kışın ortasında sabaha kadar bi bankta oturup iki paket sigara içtin mi sen hiç gece yarısı 17 km yi yürümeye kalktın mı senin hiç sabaha kadar gözünü bi pencereden ayırmadığın oldu mu sen hiç bile bile dayak yedin mi sen hiç sokak ortasında diz çöküp yalvardın mı ben hepsini yaptım ama o bana neler yaptı ah ulan ama hala seviyorum hala onun için ağlıyorum allah belasını versin bu aşkın

1|0
    0|0
    • Aziz kardeşim yaşadığın hadiseleri herkes yaşayamaz yaşadıkların aykırı zten herkesin yaşayacağı şeyler değil..Görünen o ki zor şeyler yaşamışsın ancak herkes bişeyler yaşamıştır seni anlıyorum..Erkek adamsın çok fazla düşünme dik dur ve hayatın devam ettiğini unutma neler görüp geçireceksin başkasına vurulacaksın sonra dönüp baktığında bugün burda yazdıklarını kendinle dalga geçerek tebessümle okuyacaksın..:)

• illa ki geçicel illa ki unutulucak ama zor be kardeşim vallahi çok zor

• Şimdilik acıyı yaşa hisset yara taze en azından unutulacağını geçeceğini biliyosun farkındasın bu iyi..

• Sabaha karsi arabayi alip ciktigim cok oluyor benim de acik bir yer bulup cay iciyorum donuste de birkac muzik dinleyip biraz hiz yapiyorum bos yollarda iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • bazen çıkarım bir çorbacı veya sahilde çay iyi gider.Ama yalnız olacaksın kafa toparlanacak

0|0
    0|0
  • çooook.. deniz benim vazgeçilmezimdir

0|0
    0|0
  • Çook yürüdüm geceleri

hatta dün gece yaptım

0|0
    0|0
  • aykırılık ruhumda var

0|0
    0|0