Nikahınıza eski sevgilinizi çağırır mısınız ?

0|0
11|25

En İyi Erkek Görüşü

• Nispet yapmak için mi :D sanmıyorum ama çağırmak istediğim birisi var. Çok kötü bir zamanına denk gelse paramparça olmasını isterdim beni paramparça edenin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Eğer nikahınıza eski sevgilinizi çağırırsanız ve bunu eşiniz 10 yıl bile sonra öğrense yinede bazı sorunlar çıkabilir. Bu insan psikolojisiyle alakalı bir şey diye düşünün. Evlenmeye karar verdiyseniz. Bir şeyleri geride bırakmanın zamanı gelmiş demektir.

0|0
    0|0
  • nikahına eski sevgilini çagırmak onu küçümsemektir, her ne olursa olsun ben böyle birşeyi kesinlikle yapmam... hem etik değil hem de erkekliğe sığmaz...

1|1
    0|0
  • Çağırmam, çağrılmasını da doğru bulmam. Eğer çağırıyosan ya intikam almak istiyosundur, yada arkadaşın olarak falan görüyosundur. Bana göre her ikisinden de hala ona karşı bi şeyler hissettiğin çıkar.

0|0
    0|0
  • ümit besen i çok dinliyorsun sanırım. şahitlik de yapsın mı

1|0
    0|0
  • geline külçe altın takarsa olur.

0|0
    0|0
  • ne işi var . Ne çağıracam .Daha iyi biriyle mutluyum onu görüpte moralimi niye bozayım .

0|0
    0|0
  • evleneceğim kişiye fena ayıp olur ama kabul ederse ki etmez eski sevgilimlede aram varsa normal olarak neden olmasın ki

0|0
    0|0
  • çağrılmaz çağırsan da eski sevgili neden gelsin. bu Adam dalga geçiyor der galiba.

0|0
    0|0
  • Eski bir sevgilim beni çağırmıştı gitmiştim mutluluklar dileyip çıktım ama evlendiği adama hala acıyorum bir ömür çekilir mi o

0|0
    0|0
  • "Eski" adı üstünde ne gerek var (:

1|0
    0|0
  • çagırrım hatta nikah şahidim olmasını isterim dans müzigimde ümit besen nikah masası olur saçmalık olmazmı sence

0|0
    0|0
  • Sandlyeler havada ucussun :)

0|0
    0|0
  • benı cagırmazda ben sırf o gözlerıne bakıp bı sıgara yakıp cekıp gıdeyım dıyorum...

0|0
    0|0
  • ne içtiğime bağlı:) hasta mısın çağrılır mı hiç

0|0
    0|0
  • elbette sonucta eski :)

0|0
    0|0
  • hayır ne işim olur ki :)

0|0
    0|0
  • bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • ne diyosun ya soru ısaretı karsımdakı sandalyeye baglar evet derm:D

0|0
    0|0
  • yeni sevgilim gelsin çok bile

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle saçmalık, Kendini küçültmeye gerek yok..

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıma söylerdim sadece nikahtan sonra söylesin adı üstünde eski eski yani çöpte o :)

0|0
    0|0
  • Oyle bisey yapmak aptallik olur bana gore

0|0
    0|0
  • Çagırım tabi de o ayrılmışsa gelsnde ne kaybetmiş görsün :)

0|0
    0|0
  • çağırmazdım çünkü o kadar hatun geçti ki hayatımdan hatırlamıyorum bile o derecede ve üstelik hangi birini çağırayım :)

0|0
    0|0
    • hepsini çağır hepsinden bi çeyrek altın köşeyi dönersin :)

• aslında mantıklı bi fikir ama riskleri cok :)) parcalanırım orada :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Birisi inat olsun diye cagirmisti beni :))

Alt'ta kalirmiyim.. Sozde bana nispet yapacakti.. Hala guluyorum aklima geldiginde..

0|0
    0|0
    • ben lise yıllarından beri 6-7 yıl çıktıgım kızın düğününe gittim... hala arada konuşuruz...

kucağımda büyüdü sonuçta... büyüdük farklı insanlar olduk... ayrıldık... ama hala değerlidir benim için... ama iyiki evlenmeye kalkmamışız... mutlu olamazdık çünkü...

biraz medeni olmak lazım... neden gidilmesin diyorum yani...

• evlenecegin adama ayıp pişman olursun ikincisi ne işi var eski yani eskiyi ver yeniyi götür kampanyasımı bu hayret bişey ya

0|0
    0|0
  • hayir çünkü hem eski sevgiliye hem de es'e saygisizlik olur. evlenecegim kisi de eski sevgilisini çagirsa bozulurum

0|0
    0|0
  • nikahına çağırmadı ama faceye resimlerini koyarak benim görmemi sağladı.bırak nikaha gitmeyi bu bile bana yetti mahvetti.hala toparlanamadım ben.bak bugün 9 günlük evli.ben cehennemdeyim :(

0|0
    0|0
  • Valla çağırsam davetiye yetmez. Gerek yok

0|0
    0|1
  • Hayır tabiki :D nikahımda ne işi var gitsin rakı masasında sabahlasın o :D

0|0
    0|0
  • öyle bir yanlışa düşmek istemem.hem ne gerek var nispet yapar gibi :)

0|0
    0|0
  • Nikahımı Türk filmi tadında yaşamak isteseydim yapardım:)

0|0
    0|0
  • bismillah :D yok yaahu ne diye çağırayım

0|0
    0|0
  • nıe çağıracam kı en mutlu gunume onu ortak edemem ... kendıme saygısızlık bı kere ... onu çağırmak için onu hala unutmamıs olmam lazım bışeylerın acısını ondan cıkarmam lazım

0|0
    0|0
  • sen çağırmayı mı düşünüyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...