Sevgililer günü için kutu hazırlıyorum içeriği nasıl sizce ?

sevgililer günü için kutu hazırlıyorm erkek arkadaşıma kutunun cine

1-çıktığımız günden beri günlük tutuyorm günlüğü

2-facede ilk konuşmalarımız duruyo onalri çıkartmayı düşünüyorm,

3-çıkma tarihimiz ve isimlermzn olduğu bi brdak yaptrmayı düşünüyorm

4-eldven alıp üstüne "benim olmadgm zamanalrda ellernı scak tutması için " yazmayı düşünüyorm

5-hap kapsüllerinin içine not yazıp koymayı

6-hep kaktüşüm diye severm küçük ni kaktüs almayı

7- uzakta atan kalbim seni çok seviyorm çümlesinin her kelimesini ayrı a4lere yazıp her a4le ayrı resm çeknmeyi düşünüyorm

8-nkah şekeri yaptrmayı düşünüyom

kutunun içine bunları koysam sizce nasıl olürrr :)

0|0
17|15

En İyi Kız Görüşü

• offf harikasın ya :D bana da fikir oldu valla çaldım söyliyim :D

1|0
    0|0
    • aklıma daha o kadar cok sey geldi ki onlarıda koyarsm cok abartı olur dıye koymuyorm :)

mesela yastık kılıfının yarısına resmını bastrcksın yanına şimdlk bnla ıdare et yazcksn .yanına ytnca guya senın yanında yatmş gıbı olck bıde parfumunu sıkrsan ohh miss :D

Erkekler Ne Diyor 15

• kokulu silgiyi unutmuşsun.

3|0
    0|0
  • Mesajı alır almasına da, biraz fazla mı zorlamışsın sanki? Bu kadar şeyin yerine onunla geçireceğin bir gece ayarlasan çok daha mutlu olur bence... Sonuçta karşındaki bir erkek canımın içi...

1|0
    0|0
  • 3. soruya kadar yeterli benim içn gerisini okuyamadim ^^

0|1
    0|0
  • Keske benmde sevglm olsada 14 subatta bunlari verse ..

0|0
    0|0
  • bence hiç uğraşma al çöp kutusunu ver gitsin en güzel hediye işte

0|0
    0|0
  • eldiven fikri bence cok hos, keske sevgilimde senin kadar düsünceli olsa :)

1|0
    0|0
  • Nikah şekeri ne alaka?

0|0
    0|0
  • Çok güzel şeyler düşünmüşsün :) internetten mi tanıştınız ?

0|0
    0|0
    • hayır uzaktan akrbm kndısı samsunda calısıyo

• anladım. hazırladıgın seyler cok güzel ama hepsi birden olacaksa bence biraz abartı olmus gibi

• condom eksik

0|0
    0|0
  • yaa sen beni bunalıma soktun

0|0
    1|0
  • Ramazan paketi gibi :D

0|0
    0|0
  • oldu olacak bıde damatlıkla gelınlık koy tam olsun

0|0
    0|0
  • pahada hafif her türlü eylem ve hediye makbuldur

0|0
    0|0
  • Çok hoş olur.Çünkü onu ne kadar önemsediğini anlar.

0|0
    0|0
  • :)) sonrasında bak ben bunları yaptım sen bi tek gülle gelmişsin diye trip atma süreni artıracak bi kaç bişey daha koyabilirsin:) giydiğin bi çamaşırın kokun sinmiştir üzerine kazzak falan:)) :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• nikah şekeri subliminal mesaj asdfghjkl

düşünce güzel ama bu kadar detaylı bir sürpriz bizin daha çok hoşuna gider. erkeklere pek uygun değil gibi. ya da bilemedim düşünmüşsün artık içinde kalmasın

2|0
    0|0
    • *bizin daha çok hoşuna gider= bizim daha çok hoşumuza gider

yanlış yazmışım :(

• sen bayansın ama erkek buna kıçıyla güler sana güzel derdim ama bunu yapmaman gerekli olduğu için eleştireceğini bile bile bunu yapmak istedim.

Romantikliği bırak ve erkek gibi düşün. erkekler futbol seviyor sana gidip maç bileti hediye etse hoşuna gidermi şimdi hemen gider falan diyeceksin, ya bir araba dergisi. bunlar değil. :)

1|0
    0|0
  • hadi erkekleri anladımda kızlar neden bu kadar duygusuz şeyler yazmış anlayamadım doğrusu . Biz kızlar hep erkeklerin romantik olmadığından dert yanmaz mıyız. O halde onları değiştirebilmek için bi adım atmalıyız. Romantikliğin ,ilişkiye verilen değerin illaki bi pırlanta bi akşam yemeği koca bi demet kırmızı gül olmadığını göstermeliyiz.Lokumm cidden inanılmaz güzel fikirler ve çok orjinal bence yapmalısın karşılığında alıcağın tepki seni o kişi hakkında dahada fikir sahibi yapıcaktır emin ol

0|0
    0|0
  • Leş.

0|0
    1|0
    • 1-dusunceye saygıya davet ederm ;)

senın varsa daha ıyı bı onern yaz senınkını görelım arkadasım,.gene de iyi veya kotu yorumn içn tesekkrler ;)

• Erkek arkadaşına tek seferde bu hediyeyi yollarsa eğer g.tü güzelce kalkar :)

0|0
    0|0
  • Nikah şekeri?

0|0
    0|0
  • İcini ilk çekindiğiniz resimle yapabilirsin ve sonra güzel bir sırr yazabilirsin sonra aktuel olan bi fotoğraf orayada bugunlere kadar geldi askimiz birbirimizin ellerini bırakmadığımız sürece bu böyle devam edecek gibi seyler yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Kutu fikri süpeeeerr :)):)

umarım senin kadar düşüncelidir o da :)

0|0
    0|0
  • promosyon paketi olur bence :) ama bardak hoşmuş bardak ve eldiven

0|0
    0|0
    • çok fazla abartmı olmş yaa :) hep baktgnda bnı htrlasn dıye bırsuru sey koymayı dsnmştm :)

• yani şubat harici ufak süprizler yap o zaman daha ii olur

• wayyy hoş cok dusuncelısın ama nıkah sekerı neden ? :)

0|0
    0|0
  • nikah şekeri sıralamayı bozmuş

0|0
    0|0
  • Kutu'nun icine kutunu koy, sonra bir kutu daha,bir kutu daha derken matruska <3

0|0
    0|0
  • Bunlara harcayacağın parayla gidip yoksul bir insanı doyur çünkü o sadece"sevgilin"

0|0
    0|0
  • bir kız olarak yorumum bence 14 şubat için çok abartılı kaçar doğum günü, yıl dönümü olsa tamam da ne bileyim sevgililer günü için biraz fazla abartılı sanki

0|0
    0|0
  • kutuna güven diyorum bence büyük

0|0
    1|0
  • bende senin kadar çok hazırlık yapmıştım ve emeklerim boşa gitti çünkü bana en nefret ettiğim hediyeyi aldı o kadar uğraşım için pişmanım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...