Mesaj hakkı yapmamasının nedeni ne?

Sevgilim 2 senedir ilk defa mesaj hakkı yapmıyor 1 haftadır. Önceden hep bittiği gün yapardık. Şimdi 1 haftadır yapmıyoruz param yok diyor bana. Acaba gerçek sebebi ne?

1-Sınav haftası olduğu için: Bu aralar hafta içi her gün sınav var. O da beni kırmak istemediği için ders çalışmak istediğini söylemiyor.

2-Beni istemediği için: Soğumuş benden ve artık konuşmak istemiyor ama bana alışkın olduğu için benden ayrılmıyor..

3-Parası olmadığı için: Maddi durumları pek iyi değil ama dedesi var dedesinden hep para alır. 10 lira istediği an vereceğinden şüphem yok.

4-Eskisi gibi konuşmak istemediği için: Konuşmak ve hesap vermek istemiyor. Kafa dinlemek istiyor

• Sınav haftası olduğu için.
    17% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Artık beni istemediği için.
    0% (0)33% (1)11% (1)Oy Ver
  • Parası olmadığı için.
    67% (4)0% (0)44% (4)Oy Ver
  • Eskisi gibi konuşmak istemediği için.
    0% (0)67% (2)22% (2)Oy Ver
  • Diğer (Yorumda belirtin lütfen)
    16% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen adamı bunaltmışsın ki rahatça konuşamıyor senle yoksa bunca senaryo kurmak zorunda kalmazdın...

1|0
    0|0
    • Param yok diyor. Dediği tek sey bu.

• neden buna inanmıyorsun ki yalansa yatsıda nasılsa öğrenecen gerçeği ...

Erkekler Ne Diyor 9

• maddi durumu içeren şıkkı sen kendin elemşin zaten ilk seçenekte pek akla yatmıyor.ya biraz kafa dinlemek istiyordur yada bi sorununuz vardır.sen kendinden eminsen bi sorununuz olmadığını düşünüyosanda zamana bırak arada sapıtırız biraz sonra normale döner herşey

1|0
    0|0
  • 4 numara olabilir, benim sevgilimde ayrılmadan 1 hafta önce telefonlara cevap vermemeye aradığımda geç cevap vermeye ve uyuyordum bahaneleri üretmeye başlamıştı.

0|0
    0|0
    • Bana daha 2 gün önce aradiğimda seni asla kaybetmek istemiyorum sana asiğim dedi. Bugün de aradi askim aksam mac ar gidebilir miyim dedi falan.. Ayrilik canlari mi caliyor gercekten?

• akşam maça ayıracak vakti varsa senle konuşmaya da vakti var demek ki, durduk yere ''seni asla kaybetmek istemiyorum'' demesi garip bana göre, benim eski sevgilim ayrılmadan bir akşam önce bana ''seni çok seviyorum beni bırakma'' demişti ama o beni bıraktı. bence sevgiline konuşmak istediğini söyle telefonda uzunca konuş normal günlerdeki gibi, eğer konuşma sırasında sıkılmış bir tavırla karşılaşırsan zamana bırak sende bir adım geri çek kendini onu gözlemle.

• parası yoktur ya bu kadar araştırmana düşünmene ne gerek var

1|0
    0|0
  • bıraz rahat bırak adamı yaaa

1|0
    0|0
  • Sen bu soruyu 2 gun once sormadınmı

0|0
    0|0
  • Mesaj hakkı ne demek ilk defa senden duyuyorum. Önce masaj anladım ama dikkatli okuduğumda mesaj hakkı olduğunu anladım ama çok zorlamama rağmen anlayamadım. Şimdi sen bana yardımcı ol ne olur. Ne demek istedin?

0|0
    0|0
    • Turkcell'de ayda 10 tl'ye 10.000 SMS bedava göndermek.

• cevabını en iyi sen bilebilirsin hal ve tavırlarından çıkarım yapabilirsin ama bana 1-3 mantıksız geliyor

0|0
    0|0
  • 4-Eskisi gibi konusmak istemediği icin: Konusmak ve hesap vermek istemiyor. Kafa dinlemek istiyor

0|0
    0|0
  • 2 ile 4 arasında kararsız kaldım... sevgilin bu şıkları görse eminim 4 şık arasında kalırdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yavrum 2 ve 4 şiddetle muhtemel.. aslında ikiside aynı kapıya çıkıyor.. sevgilin galiba artık sıkılmış bu ilikşkiden ve biraz yalnız kalmak istiyor.. biliyorum çok zor bişi bu senni için Allah kimsenın basına vermesın ama başka ne olabılr kı yani sınav haftası yalanını gec bı kere.. kandırma kendını.. altüstü 1 hafta sürücek bişi sınavlar. e diğer zamanlarda lazım olmıcak mı snakı kontör.. mecbur enınde sonunda alıcak.. yada askım ben ders yapcam senden bırazcık müsade ıstıyorum sonra yıne konusurz der ceklır odasına dersini çalısır.. alesef kı gerıye tek bı secenek kalıyo. sevgilin basbaya sıkılmıs bu ilişkiden ve kafayı toparlamay ıhtıyacı var. sen de uzulmsyesın dıye sınav dı param yoktu falan sallıyo bısıler :(

0|0
    1|0
  • 5. mesaj yazmaktan sıkıLdığı için... biraz bırak kafası rahat oLsun yaaa.. seninLe ve sana oLan sevgisi iLe aLakaLı bir şey yok sadece zamanLa insan sıkıLıyor yemin ediyorum ben artık bababmın attığı mesaja biLe cevap yazmıyorm ya saçma geLiyor...

1|0
    0|0
  • bilemedim ki.. hepside olabilir, hiçbiride olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Bırak adamı dersine çalışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...