Ne kadar süre fitness a gidersem boyle vucudum olur?

Ne kadar sure gidersem bu abla gibi vucudum olur¿?Önerebileceginiz bir antreman var mı
Karnım için ¿¿
Aslında şu an karın kaslarım dokununca hissediliyor ama belli olmuyor :(
Ne kadar süre fitness a gidersem boyle vucudum olur?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Simdiki kilona bagl

0|0
    0|0
    • Eger 100 kilo isen bu vucut icin 2 yil lazim. Zayifsan 6 ay

• Antreman önerir misin 😕
      Eig secerim seni😂

• 40 kosu bandi. Karin kasi kollar bacaklar popo bel gogus harekrtleri yap son olarak 30 dk cross calis. Haftata 4 gun

Erkekler Ne Diyor 11

• 6 ay

0|0
    0|0
    • Ciddi misin

• tam bunun gibi olmaz bunlar senelerini veren kişiler ama benzer olabilir şimdiki durumunada baglı

• 2 yıl.

0|0
    0|0
  • 6 Ayda azimle çalışsan yaparsın çok iyi bir karın anterimanı var şu an üşendiğimden bakmıyorum kusura bakma :D

0|0
    0|0
  • e önce bir vucudunu gorelim ne sacma salak sorular soruluyor ya.. cevap veriyorum 3 ay... metabolizman.. şimdiki yağ-kilo oranın ve beslenme şeklin gibi ayrıca yapacağın antremana göre değişir..

0|0
    0|0
  • 3 yıl

0|0
    0|0
  • kilona baglı durumun her gun duzenlı olarak calısman lazım beslenmene dıkkat etmen lazım 1 ya da 1.5 senede bu duruma gelebılırsın dıye dusunuyorum

her hafta ıse antrenman ı 1 tık yukseltmen lazım dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • 5.5 yil

0|0
    0|0
  • senin fiziksel yapına beslenmene antreman programına göre değişir bu süre 6 ayda olabilir 2 yılda

0|0
    0|0
  • bu igrenc bir vucut ya

0|0
    0|0
  • bu ne kötü bir hatun yaa

0|0
    0|0
  • 2 sene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beden tipin, metabolizman, yağ endeksin, herhangi fiziksel rahatsizliginin olup olmamasi... bircok mevcut faktör sureyi etkiler. Sadece karnima dokundugumda bingildamiyo ama içinde kas var hissediyorum demyle olmaz o isler. Kas herkeste var ona bakarsan.

0|0
    0|0
    • şu an fitness a gidiyorum ondan dedim

• Herkes fitnessa gidiyr biraksan. Kusuruma bakma ama pilatesi crossfit zannedenler bile varken, iki otur kalki fitness zannedebilecek insanlar da cikiyor. Tam olarak hangi programa katiliyorsun? Uzman yardimi aldin mi? Egzersizlerin neler? Beslenme, uyku duzeni, yag endeksi, vucut tipi, metabolizma, idmanlarin etkililigi... bunlar sana tahmini bir sure vermemizi saglar. Yoksa herkes 6 ayda jlo da olmaz yani

• 6 ay.

0|0
    0|0
  • Bu güzel diil ben 6 ayda sıkı çalsma ve beslenmeyle sonyc aldm hatta bundan cok daha iyi

0|0
    0|0
  • Yağ oranını düşürmen lazım. bir 4 5 ayda olur

0|0
    0|0
    • Senin de böyle mi

• Ay cok tesekkur ederim..

Yükleniyor...