Spor yapan arkadaşlar bir bakar mısınız?

günde 2 den fazla yumurtanın sarısını yemek zararlıymış peki siz ne yapıyorsunuz 2 den fazla yumurta yiyince yani sarısını ne yapıyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• fazlası kolesterol için zararlı kardeşim sen yeme sarısını günde 8-9 yumurta yiyorum bunun 1-2 tanesini komple geri kalanın beyazını, artan sarıları da sokak hayvanlarına veya martılara verebilirsin hem bir işe de yarar ;) sürekli haşlama yemekten sıkılırsan bunun tavada da yapabilirsin içerisine sevdiğin baharatları ekleyerek minimum yağ kullanarak tabi ki dikkat etmen gereken gene 2 den fazla yumurtanın sarısını tüketmemen :) sen ye diyen arkadaşlara da kulak asma şimdi zararı olmaz belki ama ileri yaşlara doğru hem zararını görürsün hemde alerji olma riskini artırırsın :) iyi sporlar hedeflerinden vazgeçme

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim sokak hayvanlarına nasıl ulaştırabilir bir kaseyle flan köşeye mi koyayım

• tabi ki kase veya bir ağzı açık bir poşetle kenara bırakabilirsin ben sabahları okula giderken çantamda poşetle götürüp bir kedi köpek gördüğümde elimle veriyorum eğer korkarsan hayvanlardan, dediğin gibi kenara da bırakabilirsin ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kahvaltida 5 yumurta kirarim. Ucunun sarisini ayirir kenarda tutarim. Annem kurabiye falan yapacagi zaman kullanir, sokaktaki hayvanlara veririm falan. Zararlari dusunecek olduktan sonra bu devirde tavuk da tuketmememiz lazim aslinda ama yapacak bir sey yok. Ogrenci butcesi...

0|0
    0|0
  • Kedulere

0|0
    0|0
  • Bu devirde artık nefes almakta zararlı. Ye gitsin ben yiyorum valla. 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...