Hangi hediye daha etkileyici?

Kızlar ve Beyler buraya bakın..

2.5 yıldır peşinden koştuğunuz kişiyle sonunda çıkıyorsunuz.. Evet onun peşinden koşarkende basklarıyla sevgili olduğunuz ama o sizin için hep zor ulaşılmaz oldu..Ve bu kadar yıldan snra 2 haftalık bir ilişkiniz oldu..ayrılan taraf karşı taraf.. sevgiliyken birlikte evim sensine gittiniz..Evim sensin filminin sizde çok büyük anısı oldu.. ordaki karakterlerin taklitlerini filan yapardınız hep.. komk anlamda değil duygusal anlamda.. karşı taraf ayrıldı ve pişman ama siz büsefer affetmiyorsunuz. ve birgün herzaman gittiğiniz cafeye isimsiz bir kargo geliyor. ve bi bakıyorsunuz evim sensin filminin soundrçak albümünü o kişi almış yollams.. Hemen anlıyorsunuz onun aldığını arayıp mesaj atıyorsunuz mutlu oluyorsunuz. aradan geçiyor 2 hafta filan bska kişi tarafından yine kargoda isimsiz olarak bir hediye.. kalpli kutuda kağıtlara notlar yazılmış..Sizce hangi hediye daha etkileyici? Buarada bu olay benim başıma geldi kendinizi benim yerime koyun arkadaşlar. albümü yolllan benim. ayrılaan pişman olanda benim. peşinden koşılanda benim

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...