Hoşlandığınız bir karşı cinse kaza süsü vererek çarpar mısınız?

Yolda giderken tanışma amaçlı ilginizi çeken bir karşı cinse yanlışlıkla olmuş gibi çarpar mısınız?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• bence ben yapardim, yoksa ne bahaneyle konusucun ki? o seni tanimiyor ve sende onu tanimiyorsun. benim cesaretim olmaz, onu varipda konusmak icin. bazen utangacligim tutuyor beni ve elimden birsey gelmiyor. insaniz, oluyor bazen. heyecan. ortama da bagli tabi ki. dogru yerde ve dogru zamanda buunma, olmak herkes icin nasib, kismet degil. sansda var bu meselenin icinde. eger yapmazsan belki ileride o keskelerden kurtulamazsin. pisman olunmasin, yapmadim diye. bence adim atilsin, ne olursa olsun.

0|1
    0|0
  • yinede büyük konusmayım ama oyle ucuz numaralarla ckmm krsısına . hslanyosam adam akllı gder knusurum tnşmk ıstedıqımı soylerım . oda hşlnyosa tnşmk ıstr hşlnmyosada baslamadan bter :)

0|1
    0|0
    • bu da güzel +1 ama o kadar cesareti olmayanlar için çarpmak da bi yol olarak düşünülebilir yadırgamamak lazım :)

• kişisel görüşüm budr baskalarını bılemem saygı göstrırım .)

• Kesinlikle yapmam..

1|0
    0|0
  • çarpmamm :) o beni ilgimi çektiyse bende onunkini çekmiş olmam gerekirr doğal şartlar altındaa :))

Hadi diyelim o beni görmedi .. ozaman bende onu hiç görmemmiş gibi yaparım :)

0|0
    0|0
  • Çarpmam.

Bir erkeğe çarpmak betona çarpmak gibi olsa gerek.

0|0
    0|0
  • uğraşmam öyle

0|0
    0|0
  • Hayır,saçma:/

0|0
    0|0
  • Yapmam oyle seyler.

0|0
    0|0
  • arabaylamı?

0|0
    1|0
  • hahaha sonra olaylar olaylar

yapma lan oyle bisey

0|0
    0|1
  • nihhahaahh evet:)Bi defa kontürüm yok da sizinkini kullanabilir miyim deyip kendimi aramıştım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...