Arkadaşlar bu sene Şampiyon kim olur?

Fenerbahçe'M diyorum **** yıldız Nani Fernandao Robin Van Persie ve Pereira sayesinde

• FENERBAHÇE
    44% (8)41% (9)42% (17)Oy Ver
  • 6alatasaray
    33% (6)32% (7)32% (13)Oy Ver
  • Beşiktaş
    17% (3)18% (4)18% (7)Oy Ver
  • Trabzonspor
    6% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)9% (2)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
En büyük Fener Şampiyon Fener diye bağırın ulannnnn !

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• FenerBahçe <3

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçe :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ım

0|1
    0|0
    • çok beklersin canımm edirnespora 1-0 yenilen bırak Şampiyonluğu ligde 5-6 . olursa ona oturup şükretsin

• ÖLÜMÜNE FENERBAHÇE ULANN :*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdiden kestirmek mümkün olmaz. Şu anki duruma göre, geçen senenin altıncısı, gol kralı çıkarmış takımı küme düşmüş oluyor. Modern futbolda,6 hafta kuralı son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Sezon öncesi kampında oyuncuların takım uyumu sağlamaları yaklaşık 6 hafta alır. Sezon başladıktan sonra da, maç kondisyonu için en az 6 hafta gerekir (İstatistikler böyle diyor).

Ancak, yine de mevcut durumla en büyük şampiyonluk adayı Beşiktaş görünüyor.

0|0
    0|0
    • Bu sene Beşiktaş FENERBAHÇE arasında geçecek zaten

• Kadro kalitesi açısından, Fenerbahçe açık ara önde görünüyor. Ancak, Beşiktaş bu sezon çok gol atacak gibi duruyor. Az gol yiyen şampiyon olur diyorum.

• Aynen geçen sene Fenerbahçe şampiyondu normal de ama cimconu yaptılar bu sene hakkimizi yedirmeyiz

• Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe!

0|0
    0|0
  • O kadar para verdiler FENERİM olmazsa ayıp ederler

0|1
    0|0
  • FB Antalya maçındaki gibi hakem zoruyla çok maç kazanırsa o olur tabi.

0|0
    0|0
    • Eminim eminim de osmanlispor bile hacamat etti ya sizi tuuu bide 4 yildizimiz var diye övünüyorsunuz ezikler sizi.😀😀😀

• ne alaka ya bilmediğin insanlar hakkında yorum yapma

• Bence herkes kimin ne olup olmadigini biliyor dostum sen dert etme 👍😀

• galatasarayın g siyerine 6 koyan bir ezik fenerli 7 nerenize koyacaksınız rütbeniz ne onabak sen.

0|0
    0|0
    • hahaha güldürme beni sen onu bunu bırakta kaleci arayışına devam edin artık muzlera da manuya gittiğine göre 3 atıyosak 6 atacaz :)

• Fenerbahçe

0|1
    0|0
Yükleniyor...