Aytunç Altındal'ın kitaplarını okuyan var mı?

Aytunç Altındal'ın kitaplarını okuyan var mı? Okuduysanız hangisini okudunuz? Memnun kaldınız mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen hemen bütün kitaplarını okudum. Necmettin Erbakan zamanında başbakanımıza danışman da olmuştur. Dünyayı yöneten gizli örgütler, masonluk, hristiyanlık, küresel sermaye ile ilgili araştırma kitapları yazar. Komplo teorilerini destekleyici örnekler kullanır. Sanırım Skulls&Bones üyesidir. Papa, vatikan kendisinden pek hazzetmez. Sorbonne mezunu donanımlı biridir. Severim. Tavsiye de ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Okudum. Papa Benedikt ile ilgili olan 1-2 kitabı.

Biraz fazla komplo teorisi meraklısı. Hoşuma gitmedi.

0|0
    0|0
  • valla ben bu yaşıma geldim hiç kitap bitirmedim :D dudaktan kalbeyi okumaya çalıştım osmanlıcaydı bir şey anlamadım :D bu ülke kitabını okumaya çalıştım adam kendini övmüş :D peyami safanın 9.hariciye koguşunu okumak isterdim fakat hiç ısrarcı olmadım :DD niye bunları anlattın dersen senin söylediğin yazarın adını bile duymadım demek ki önemsiz biri :D gerek yok kitabını okumaya :D

0|0
    0|0
  • 9 adet kitabı var bende..Sevdiğim üstatlardan biridir çok bilgili ve görgülüdür teşvikyede oturur genelde yurt dışında yaşar karşısında bilgi tartışması yapacak bir aydın tanımıyorum..

0|0
    0|0
    • Bende beğendim öyle bir göz gezdirdim de okumayı düşünüyorum.

• okudum ben çok iyi bir yazar

0|1
    0|0
    • Hangisini okudun? Bende Tanrı neden fikrini değiştirdi? adlı kitabını okumayı düşünüyorum beğendim baya bir.

• Kusura bakma devrik yazmışım ya :)

Birinci kitap : Üç İsa

İkinci kitap : Tanrı Neden Fikrini Değiştirdi

Üçüncü kitapta bu yıl çıkacak bende bekliyorum. Ve kesinlikle öneririm :)

• Teşekkürler sinem sağ ol :)

• henüz okuma fırsatım olmadı ne yazık ki

0|0
    0|0
  • ilk defa adını duymadım gerekte yok okumam okunacak çok daha önemli yazarlar var

0|0
    0|0
    • Sen öyle sanıyorsun o adam o kadar önemli biri ki onu hiç araştırmadan daha önemli yazarlar var nasıl diyebiliyosun ki ?

• O kadar kitap okudum, bu yazarı ilk defa duyuyorum.

Kendimi kötü hissettim şimdi :/

0|0
    0|0
  • Yannis Rotsis.

0|0
    0|0
  • henüz okuma fırsatım olmadı

0|0
    0|0
  • okumadım mathesis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kim Önemsiz? Acaba?

Aytunç Altındal Kimdir?

1945 yılında İstanbul’da doğdu. Bugüne kadar 16’i telif 11’içeviri 27 kitabı, 400’den fazla da makalesi yurtiçi ve yurtdışında yayınlandı.

1969-71 seneleri arası Gurnsey Writer’s School’da, 1977 senesinden itibaren ise Fransa Sorbon Üniversitesi Fransızca Eğitim bölümünde tahsil gördü.

1977’de Havass Yayınlarını, 1980 yılında ise Süreç Yayınlarını kurdu ve Süreç dergisini çıkardı.1983’de İsviçre’de MODUS VİVENDİ Kültür Merkezi’ni kurarak 10 yıl yönetti.

1989 yılında Rusya’da Kültür Danışmanlığı görevini yaptı.

1992’de İngiltere Edinburg’taki INTERNATIONAL ACADEMY FOR EUROPEAN AND CHRISTIAN STUDIES akademisinde PROJECT ACADEMIC BOARD (Akademik Proje İdari Heyeti) üyeliğine seçildi. Aynı yıl İngitere’de yayınlanan THREE FACES OF JESUS (Üç İsa) adlı kitabı dünyada yankılar uyandırdı. Daha sonra (1993) Rusça’ya çevrildi.

1993’te INTERNATIONAL SOCIETY FOR THE STUDY OF EUROPEAN IDEAS (Uluslararası Avrupa Düşünce Çalışmaları Topluluğu) Bilimsel Kuruluna üye oldu. Aynı yıl Avusturya’nın GRAZ şehrindeki KARL – FRANZ Üniversitesi tarafından düzenlenen EUROPEAN SECULAR LEGACY (Avrupa’nın Laik Vasiyeti) adlı uluslararası konferansta Oturum ve Bölüm Başkanlığına seçildi.

1995’te merkezi New York’ta bulunan CARNAGIE COUNCIL ON ETHICS AND INTERNATIONAL AFFAIRS örgütüne davet edilen, ilk ve tek Türk Konuşmacı oldu.

Aynı sene, New York’ta Birleşmiş Milletler bağlantılı GLOBAL FORUM OF SPIRITUAL AND PARLIAMENTARY LEADERS ON HUMAN SURVIAL (İnsan

Yaşamından Sorumlu Ruhani ve Siyasi Liderler Global Forumu’nda) INTERNATIONAL ADVISOR COMMITTEE yani Uluslararası Danışman üyesi oldu.

Ünlü Fizikçi Isaac NEWTON’un bugüne kadar hiç bilinmeyen bir kitabını da yayınlayan Altındal, Uğur Mumcu’nun “Sakıncasız” adlı eserinin de yapımcılığını üstlendi.

0|0
    0|0
  • Gerçekten bilgili bir yazar. Gerek araştırmalarıyla, gerek birikimiyle saygı duyulması gerekiyor. Her cümlesini soluk almadan dinliyorum falan. Ama neye yarar? Açıkcası tüm bu bilgisiyle hiçbir sonuca ulaşamaması rahatsız edici. Yeni nesil komplo teorilerin hepsinin ardında ondan izler görmek mümkün. Bi nevi idol. Rahatsız etmeyen, insana birşey katabilen küçük abartılar olarak görüyorum eserlerini. Hani gizem insanları çeker ya öyle işte. Okunsun, üstüne düşünülsün lafım yok. Ama öncelikli okunabilecek çok şey var diyorum.

Yazara bir saygısızlığım olduysa affola :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...