Ondan hoşlandığımın farkında mıdır?

Alttan ders alan çocuğu faceden eklemiştim.(1 ortak arkadaşımız vardı)Beni sınıfta farkettikten sonra 2 faceden kez yazdı ve ben mesafeli konuştum. Sonra yanına bi bahaneyle gidip muhabbet ettim 2 gün sonra tekrar yazdı iltifatlar falan etti bende gayet yakın davrandım 2 sa falan konuştuk. Arada derslerde bakıyodum farketti mi bilmiyorum. Sizce ondan hoşlandığımın farkında mıdır?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Onun senden hoslandgını farkettın mı ?

0|0
    0|0
    • evet öyle düşünüyorum

• farkında mıdır değil midir veya bu konuda tereddütte midir ben bunu merak ediyorum :)

• konusmadan brsey anlayamassın. sen onun farkndaysan oda farkndadır ama farkında kalmamak gerek konusulması lazm :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence farkında ama bakışmalaan, sonra başkalarına ve sana olan davranışlarını karşılaştırarak buna karar verebilirsin.

0|0
    0|0
  • ne hoslanması yakında kendını cocugun koynunda bulursun

0|1
    0|0
  • Senden hoşlanıyo sana bakıyormu diye sürekli bak eğer aynı derste 3den fazla bakarsa tamamdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence tahmin ediyordur. dusunurdur, bu kizin vardir bir sebebi benimle muhabbet ettigine gore. sende onun agzini ara, belki oda sendende hoslanir. ama en az sen onungorusunu almis olursun, yoksa kendi, kendi buyuk hayaller kurarsan. istemem hayal kirikligina ugramanin. guzel ya boyle baslamak, bakarsin zaman neler gosterecek 2inize. kalbin ve aklin ne diyorsa, icinde mki ses. sen onu dinle ve onun dedigini yap. sana ii sanslar dilerim.

0|1
    0|0
  • 2 secenek var ya senden hoslanmistir ve sana ilgisini belli etmeye calisiyodur ya da senden gelen davranislari anlamistir ve yavsaktir. Sen mesafeyi koru bence kimin ne oldugu belli degil cunku

0|0
    0|0
Yükleniyor...