Yarın 2 sınavım var ama çok uykuluyum!

Aslında sınavlar cuma günüydü hasta olduğum için rapor aldım.İngilizce ve matematik.Cuma günü dershane vardı 7 de bitti akşam biraz çalıştım.Sözde dünde çalışcaktım ama babamın yakından akrabası vefat etti baş sağlığına geldiler ev ana baba günü.Ben yine oturup çalışayım dedim çocuk sesleri bağırış çağırış çalışamadım haliyle.Bu sabah başladım.Ama tam anlamıyla çalışamadım.Gece çalışırsam anlayabiliyorum ama çok uykum var haftanın 7 günü saat 06.30 gibi ayaktayım..Gözlerim kan çanağına döndü.Çalışmaktan sırtım ağrıyor 1-2 bardak nescafe içtim annem elma ye felan dedi bu sefer midem bulandı.Bi tavsiyeniz varmı uykumu açmak istiyorum ama lütfen ciddi olun..

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• uykunu açsan da zihnin yorgun olucak

tavsiyem uykunu alıp sınava gitmen olur

o halde çalışacağından da anlamazsın

üni hayatında denedik hepsini

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• uyu gitsin ya ne sınavı okuldan gelecek en fazla 1-2 puan daha fazla :DD

1|0
    0|0
  • öncelikle soğuk suyla yüzünü yıka .esneme hareketlerini yap parmak ucunda 50-60 kere zıpla.ders çalışırken camı aç biraz soğuk olsun ortam ve loş ışıkta çalışma.

1|0
    0|0
    • yarında rapor alma ihtimalin yokmu sağlık ocağına git iki öksür başım ağrıyo de verir rapor.snavıda salı olursun.

• lise son

• inglizceci niye zor soruyoki son sene salak kadın.bu sene kapışıcaz ygs lys de netlerin nasıl?

• yat uyu derım bsakada bıse demem. ögrencılıkte uyuyupda calsmadan snva calsmak olmadan olmaz

0|0
    0|0
  • biraz önce cola+kahve tavsıyesı aldım ama yınede denemenı tavsıye etmıyorum sana:) cok çaresizsen belki..

0|0
    0|0
  • Senin bileceğin iş az uyursun sınvada yazıları yamuk yumum 5,10 tane görürüsn çok uyursun öğrenemeden mal gibi kalırsın sınavda sen karar ver bünyene göre ama bana kalırsa öğrencisin uyuma 5 te uyu 6:30 da kalk

0|0
    0|0
  • COLA+KAHVE KARIŞTIR ZUMLA

0|0
    0|0
  • nette ne işin var peki

0|0
    0|0
    • Nette gezinmiyorum zaten bilgisayar açıktı kardeşim biraz takıldı sonra bi bakayım uykuyu ne açar diye bide buraya bakayım dedim.

• kıyamammmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Böyle uyuyor gibi yap, tam dalacakken kalk o (ya da birisi uyandırsın) uykunu bayağı geçiriyor

0|0
    0|0
  • duş alın ve KS girmeyin canım benim

0|0
    0|0
  • ayran süt iç uyku getirir

0|0
    0|0
  • çalış pes etme sakın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence yat uyu... 4 satlik uyku insana yeter.. sabah erkeknden kalkar elini yüzünü yıkar ağzına tatlı bişey atar calışırrsın...

0|0
    0|0
  • İnan bana şuanda aynı durumdayız Vefat etme olayına kadar herşey aynı sadece yarın benim 2 sınavım farklı dersten tarih ve dil anladım :D başınız sağolsun

0|0
    0|0
  • tek ben böyle bir durumdayım sanıyodum benimde felsefe ve matematik sınavım var yarın

0|0
    0|0
Yükleniyor...