Hergün konuşuyoruz ister istemez olmazmı bir etkilenme?

Lütfen bu duruma bir yorum yapın

Yakın bir erkek arkadaşım var, bana güveniyor anlatıyor herşeyini bunu biliyorum çünkü bana "Bak bu anlattıklarımı kimse bilmiyor" diyor. Hergün mesaj atıyor konuşuyoruz. Arada ben atıyorum. Bir keresin de bana mesaj atmamıştı ve bana tartısırken "İlk defa ilk mesajı senin atmanı bekledim" dedi. Yılbaşındda arkadaşlarıylayken beni aradılar onunlaa konuştuk tam 23 dakika 11 saniye.. daha sonra daceden saat 23:30 dan 04:05 e kadar dile kolay 6 saat konuşmuşuz faceden .. Hangi erkek kankasıyla bile 6 saat konuşur ki? Yanına gittiğimde bana "Dün face ee gelmedin?" diyor yani resmen beklemişş. Ama asıl sorun şu benim sevdiğim biri vardı ve o bana dedi ki "Ben senin için onun gibi olmaktan korkuyorum i, onun gibii olmak istemiyorum" dedi yani onu sevmemi istemiyormuş bende kızdım tabi "Böyle anladıysan konuşmayz birdaha sende rahatsızlık duymazsın" dedim " O da "Bunu konuşmamamız için söylemedim. Beni tanıyorsan tahmin ediyorsundur. Tamam kanka bir an için öyle oldu sandım senin için özür dilerm" dedi hemen baktı ben kızdım kaybetmemek için yoldan ddöndü heralde :D çok karışık bir durum hergün konuşuyoruz ister istemez olmazmı bir etkilenme?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk senden etkılenıyor. Hoslanıyor vs. vs. neyse işte adı. Ama kanka ayagına yatarak en buyuk karektersızlıgı yapıyor. Sen tepki gösterince kanka diye kıvırıyor. Attıgı zarflara düşersen sende onunla olmayı ıstıyorsun demektır o da bunu bılıyor. Ama ben sana bir şey söyleyim hoslandıgın ınsana kanka ayagına yatmak en hafıf ıtıbarıyle yavşaklıktır.

1|0
    0|0
    • Bence alakasızz.. Sevdiğin insaana bu şekilde yakın olabiliyorsun.. Çocuk benden etkileniyor olabilir ama belki o bunu istemiyordur kanka olarak kalmak isstiyordur

• Ya tamam atara gerek yok. Belki de duygularından emin değil ...

• O zaman kanka demeyecek.

Erkekler Ne Diyor 2

• sende etkilenme olur mu bilmem ama çocukta olmuş bir şeyler sevgili değilsiniz de saatlerce ne konuşuyorsunuz siz ?

2|0
    0|0
  • Uzun yazdın diye özellikle anlayarak okumaya calıstım yinede hiç birşey anlamadım

1|0
    0|0
    • Anlaşılmayacak birşey yok ki :( Anlayan nasıl anladı

Kızlar Ne Diyor 3

• aşk kokusu var havada aşk kokusu var

1|0
    0|0
  • Belliki onun sana asik oldugu kadar sende ona asiksin. Saniyesine kadar hatirliyosan 6 saat konusuyosan belliki asiksin. Ama bence kankaliktan dogan ask en güzelidir keyfini cikart ;)

1|0
    0|0
    • Ama o bana ne diyor "ben senin için onun gibi olmk istemiyorum" yani onu sevmem istemiyor .. Ama beni face de beklemeler falan

• sen onu samimi güvenilir bulup konuşuyorsun herhalde o da seninle bir birliktelik olursa iyi olur diyor sen istemezsende arkadaşlığını da kaybetmek istemiyor sanırsam böyle

0|0
    0|0
    • Ya tam tersine o beni samimi bulup güveniyor ben azıcık hoşlanıyorum ondan oda benim onu sevmemi istemiyor ama etkilenmiş gibi davranıyor...

• çıkmıyorduk ki platonik

• hımmm o zaman şimdiki arkadaşında dikkat et zamanla platonik olmasın

Yükleniyor...