Herkes başına gelen bir ilginç hikayesini ya da karizmasının bittiği anı yazabilir mi?

herkes başına gelen bir ilginç hikayesini yada karizmasının bittiği anı yazabilirmi

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlarla gülerken bir anda burnumdan bir sümük baloncuğu çıkmıştı ve arkadaş çok gülmüştü :D Burnum ne zaman aksa aklıma bu olay geliyor. :D

1|1
    0|0
  • şu an sevgilim olan kişinin 2 sene önce gözlerinin önünde köyde bisiklet sürerken hava atayım diye ellerimi bırakmamla yeri boylayışım çok kötüydü ya :)) yanında ki tüm kızlar gülmüştü ama o farklıydı gülmemişti :) aslında o zaman sevgili değildik ama çok kötüydü gerçekten resmen sürtülmüştüm yerde :))

0|0
    0|0
  • ..YAĞMURUN ALTINDA ELİNDE SEMSİYE İLE SEVGİLİNİ BEKLİYOSAN VE O SENİ GÖRÜNCE DEFOL BAŞIMDAN DİYORSA...İŞTE O AN BİTTİĞİN ANDIR:)) AMA ONUN DA FARKINDA OLMADAN KENDİNİ BİTİRDİĞİ ANDIR:))

0|0
    0|0
  • karizmam hiç dağılmadı çok şükür :D

0|0
    0|0
  • iş yemeginde cok fena sarhoş olup dağıtmıştım... ayıkken söyleyemediğim bircok şeyi sarhoşken bir güzel söylemiştim... üstüne bunlar olurken hoşlanmakta olduğum kızda aynı ortamdaydı :) cok kalıcı bir karizma yitirimi olduğu icin iş değiştirip eski şirketten kimseyle görüşmemekteyim şuan :) olurda karşılaşırsak kesin bu anlar yine konuşulacaktır... durum o kadar vahim yani :) iletişimsizlikten bizim hatun ne yaptı öldümü kaldımı nişanlandı mı onu bile bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • eklemek istyorum; şu an calıştıgım şirketin patornları dini hassaiyeti yüksek insanlar ve yıl sonunda yemek vermiyorlar. olurda verirlerse icki olmuyor... tam benlik yani :)

• Sevgilim yokken Garsonun tek kişi mi demesiiii hala yokk çook yalnızımm fok balıkları gibii :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...