Neden bu gsliler boyle?

Bir besiktasli olarak diyorum ben bir tane futboldan cok iyi anlayan oyunculari cok iyi taniyan bir gsli gormedim sadece ölumune gsliyiz diyolar baska bisey demiyolar sizce bunun sirri nedir arkadaslar 😃

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gs li ile konuşursan duyacağını şeyler hep aynidir papağan muhabbeti :)

Bizim uefa kupamiz var
    Bizim 4 yıldızımız var
    Bizim kupamiz çok

Bu cümlelerin 3 yaşındaki çocukların benim şunum var bunun var muhabbetinden farkı yoktur :)
    Sampiyonken tribünü full dolduran , sekizinci bitirdiği sene ortalama iki bin kişiye oynayan takım taraftarına iyi gün taraftari denir

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Futboldan anlayanı çok da nedense tarafsız olanı az bulunuyor :/

0|4
    1|1
  • @karadenizli52 @Bendiss gelin bakiyim buraya😄
    Benim/bizim futboldan anlamadigimizi iddia edebilirsin ama futbol takimimizin anlamadigini edemezsin canim ya. Tum mesele bu 😊😊

0|1
    0|1
    • Kanka bunlar anca konuşur bjk işi bu anca laftalar muhattap olmaya gerek yok :))
      Futbol konuşamaz bile bunlar benle ağlayıp engeller cok bilmisler :D

• Bunun konustuklari ya fbjk olayindan diyaloga girmek istemiyo (herkes icin degil ama olan cok) ya da rutbesi yetersiz diyip he he diyo :)

• 😊😊👍👍👍 @karadenizli52

• Genelleme yapman hiç hoş değil

0|2
    0|0
  • Bir Galatasaray ın o G sini büyük yaz iki tüm demek de ne üç senin etrafındakiler sadece böyle ve biz her daim GALATASAYLIYIZ💛❤️

1|2
    0|4
  • Futbol dan anlamam oyuncu dan da ama Galatasaraylıyım bir sıkıntı mı var 😉

0|0
    0|0
  • haklısın :D

0|2
    0|0
    • nedense çok iticiler gsliler :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu soruyu acmak bile bir toyluk. Galatasaylilar seninle futbol konusmak bile istemiyordur nedeni budur :) bnmde can ciger arkadasim var bjkli ne zaman futbol konussak bjkyi birakip feneri ovmeye basliyo sebepsizce tm ovecegin yer olur dogrulari soylersin ama demek istedigimi anlamissindir GS liler boyle kisilerle diyaloga girmek istemiyo olabilir ya da rutbe mesrlesidir :)

0|2
    0|2
    • Feneri ovme bizde yoktur ama benimde futboldan anladigini sanan bir gsli arkadasim var tutturdu sike sike tamam yapmis olabilirler ama olmus bitmis ve cezasini cekmisler peki sana soyluyorum o kadar haksiz alinan galibiyetler ve kupalarin hakki nasil odencek..

• İŞte bu sadece senin tezin şike sürecinde vs GS nin hiç adı sanı geçmedi neyse bu konulara girmeye gerek yok haksız şampiyonluk vs derken? SOn yıllara bakalım Fatih Terim döneminde zaten herkes biliyorduki GS şampiyonluğu haketti geçen senede Hamza hoca geldikten sonra yine haketti neyse konu çok dağıldı ama Feneri övmeyen Beşiktaşlı yoktur sözünle zaten bu konularda biraz geri kaldığın belli nerdeyse Beşiktaş formasını çıkartıp Fener forması giyecek kişileri tanıyorum ben öyle az filanda dğil yanlış anlama.

• Biz susuyoruz başarılarımız Konuşuyor iki yıldızlı bir Takımı'n Galatasaray'ı veya taraftarını eleştirmesi nasıl bir ironi dir anlamadım

3|2
    0|1
  • Bir takımı tutmak oyuncularını bilmekten geçmez. İlkler ve zaferler önemlidir. Türkiyede bir ilk ve zafer varsa, bunun altında GALATASARAY ın imzası vardır.

0|2
    0|1
    • Ben hakli bir sampiyonluk goremiyom ama ortada nedense

• Kaleci ferhati kendin dedin kardes her sey ortada emin ol ben hic bir takimdan tebrikler gs duyamadim sampiyon oldugunuzda

• Şimdi kardeş hakkını ver bak zorunuza gidiyor demi? :D ya da bana şike göster :)

• Nolucak bu beşiktaşlıların hali hep bir laf sokma çabası hep bir eziklik :))))

1|3
    1|2
    • Yaw he he biz sizide bililiriz :)

• Soyle bakalim ne biliyon

• Kanka ben futboldan anlayan ve oyuncuları çok iyi tanıyan fanatik bir gs liyim. Her şeyin bir ilki vardır, tanışmış olduk :D

0|1
    0|0
  • ben de diom niye 2 yıldızınız var

0|1
    0|0
  • Sor bakalim hangi oyunculari tanimiyoruz hem boylelikle futboldan anlayan birine denk gelmis olursun

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar çok aksiyon filmi izlemiş kardeşim 😊
    #FOREVERBESIKTAS

0|1
    0|1
  • futbolun mk.

1|0
    0|0
  • 2 yıldızlılar rütbenizi bilin madem çok anlıyonuz takaydınız 5 yıldızı

0|0
    0|2
  • Sen bir armandaki yıldız sayısını 4 yap, tabi ömrün yeterse. Bunu o zaman konuşalım ;)

0|1
    0|1
  • sana öyle gelmiş :D yanındakiler.. tesadüf yani kardeş

0|0
    0|0
  • Hükümet desteği olmasa 6s gecen sene batacaktı

0|1
    0|1
Yükleniyor...