Hoşlandığınız insana nasıl yaklaşırsınız? Herkesin bir taktiği vardır. Ya siz?

Bazı insanlar şaka yaparak, bazıları ise duygusal olarak.. Peki ya sizin taktikleriniz nedir? Hoşlandığınız kişiye nasıl yaklaşırsınız?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• bende çekimserlik var bu yüzden kimseye yakınlık gösteremiyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Direkt söylerim ben. Etmezse bile ilgisini çekmiş olurum. Zaten o süzecektir takip edecektir izlenip oluşması için. Yüzüne dahi bakmam. Onda bana sahip olma isteği doğar. Naza çekerim. Daha çok kabarır içindeki duygu. Kem küm derken elde etmiş olurum zaten.

0|0
    0|0
  • meslek sırrı verilmez ::::::::::::::::::::::::::::

0|0
    0|0
  • arkadaş olurum tanımaya çalışırım huyu suyuda hoşuma giderse ozaman =)

0|0
    0|0
  • hoşlandığım kişiye yaklaşamam kolay kolay :(

0|0
    0|0
  • hiç taktiğim yok şimdiye kadar birine teklif edip de olumlu yanıt almadım ama bana tekliif edenler oldu onlr da olmasaydı hiç flörtüm olmayacaktı...

0|0
    0|0
  • Fırsatını blunca direk söylerim kabul ederse eder etmesse şansımı başkasında denerim gönül ilişkilerinde tükürdügünü yalamıycan ve fazlada uzatmayacan daha az insanın başı agrıyor.

0|0
    0|0
  • muhabet acarakk ottan boktan muhabetler bulur konusurum espır falan yaparım eglencelı vakıt gecırıyorsak oda bana yaklasır bı bakmısn cıkmısız

0|0
    0|0
  • Hiç yaklaşmam yoksa poposu kalkar beni aşktan sevgiden sogutur.

0|0
    0|0
  • o an ne hissettiysem gider onu pat diye yüzüne söylerim tabi onlarda defeder bveni başından :)

0|0
    0|0
  • şişşt meraba bağyan size çay ısmarlayayım mı o arada hem tanışmış oluruz diyorum

0|1
    0|2
  • Pek belli etmemeye çalışırım hoşlandığımı normal bir şekilde yaklaşırım.

0|0
    0|0
  • usulca sokulurum en sonunda o konuşur zaten :D

0|0
    0|0
  • kıza,bulunulan mekana ve zamana göre değişir

0|0
    0|0
  • ben espri yaparak yaklaşırım genelde :)

0|0
    0|0
  • Benim yok ki,yanaşamıyorum:/

0|0
    0|0
  • mıncıklarım :)))))))

0|0
    0|0
  • Git böğür yüzüne :D cesur ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bakışlarımla herşeyi belli ederim bi kere. sonrasında gayet yumuşak davranırım. şimdiye kadar işe yaramadığı olmadı ;)

0|0
    0|0
  • bende bilsem

0|0
    0|0
Yükleniyor...