1461 kere maşallah Fenerbahçe.

galatasaraya 1461 kere geçmiş olsun demiştik:D fenerbahçeye maşallah.. yenmnin yanı sıra güzel maçtı özellikle mert çok güzel kurtarışlar yaptı,semih gol attı salih harikaydı. maç güzeldi siz ne düşnüyorsunuz?

Güncellemeler:
genç ve yeni futbolcular ön plandydı önemli olan bu puan almamızda iiiydi tabi.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• salih çok iyi ya maşallah bu arada bu trabzonda maç oynanmasın yahu

0|1
    1|0
    • aynen birileri sevnmek falan yazmıs sadace gülerim, ne sevinecem salih gibi futbolcular ön plandydı ona sevindim yoksa gs miyim ben macı berabere bitirmek için 4 nal koşayım:D aynen o hareket fath terme yapılsaydı taşlar sular falan görürdüm onları

• Yorumda silinmiş nedense

• teşekkürler bu arada

Kızlar Ne Diyor 2

• ptt 1.ligte ki takımı yendiniz ona seviniyorsunuz maçı hakeden taraf kesinlikle 1461 Trabzondu.

2|2
    0|1
    • hahahaa gs maciylami karıştırdın ne yaptın:D sevinmek değil güzelim iyi oku yazdıklarımı herkesi kendi takımınla karıstırma :)))

• şu konusmalarınla tam bır ergen oldugunu anladım sana cevap vermek vakıt kaybı ..sitede gizli sorulan sorulara bak bakalım kaç kişi var Trabzonsporumun formasıylada dolaşırım maçlarınada vakıt buldukca gıderım utanması gereken kişi o şikebahce taraftarı olmaktır.bu ülkede adalet olsaydı terörstler meclıste olmazdı mafyacılık oynayan herkesı satın alan başkanın olmasıda bı o kadar normallestırılen birşey..ispatlanmasın dıye kanun cıkardılar merak etme ne mal oldugunuzu asla kimse unutmayacak

• ben senin ergen oldugunu daha önceden anladım ayak uydurmaya çalışıyorum:D ben anya diyorum sen konya diyorsun söylediklerimin hepsine cevap yaz cımbızlama aralardan bak biz futbol oynuyoruz siz hala yerininzde sayıyorsunuz :D evet sizin ne mal oldugunuz hep ortada her maçta görüyorum kendi gözlerimle okadar ezik bi futbol yapınız var ki:D HAHAH BENİ güldürüyon hep:D burdan tsliyim yazsa ne olacak ya senin gibi gizli gizli takılıyorlar işte:D sadri şener ve ts rezilsiniz

• ıyıkı bı yendınız kutlama yapın barı:DDDDDDDD

2|0
    0|0
    • ahahaha gsli olduğu için anlamaman normal tabi:D fbyle berabere kaldıgında sokaklara çıkan senmiydin ? acaba? ayrıca sizin yenildiğiniz takımı yendiğimizde sevincek kadar düşmedim:D önemli olan yeni ve genç futbolcuların ön planda olması :)

• :))) yedek takımla oynadık sekerım bız :D

• biz neyle oynadık şekerim:D

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi maç oldu bir gol atsaydı 1461 çok farklı olurdu diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • son 5 dakikaya kadar kim ikinci lig takımıydı belli değil

1|0
    0|1
    • evet gs maçında bende çok karıştırdım onu sorma birader bide bi güzel yenildiler ne komikti of:D

• Fener oynadığı futbol anlamında zevk vermiyor ama Salihin iyi oynamasını görmek bile insanın mutlu ediyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...