Google play store'daki vücut geliştirme uygulamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? (+1) ?

Sizce o uygulamalardaki programlar ve egzersizler işe yarar mı?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bazıları güzel

0|1
    0|0
    • Hangileri mesela?
      İsim verir misin?

• Isim hatırlamıyorum ama bikaç tane indirip baksan bulursun bence kendine göre ya da Mans health den bakabilirsin bence yararli

En İyi Erkek Görüşü

• Elbetteki işe yarar ancak yinede bir spor eğitmeninden destek alman senin için daha uygun olur.

Beslenme ve boy kilon ile orantılı yapmalısın sporu

0|1
    0|0
    • Boyum 177 kilom 64
      Ne önerirsin?

• Boyun kilona göre orantısız sabahları 3 yumurta ve öğlen haşlanmış tavuk yemelisin. Bu arada mutlaka bir spor hocasıyla görüş seni takibe alsın ben bilgi veririm ama buradan zor olur

Kızlar Ne Diyor 1

• yararli olur tabi ama daha kapsamli olsun diyosan youtube'tan da pek cok video izleyebilirsin

0|1
    0|0
    • Mesela?
      İsim verebilir misin?

• acikcasi ben fitness blender i takip ediyorum guzel ve yararli videolari var. building muscle seklinde arama yapabilirsin youtubedan yabanci kanallar cok var onlari oneririm

Erkekler Ne Diyor 3

• Spora başladığım zamanlar ben de indirmiştim birkaç tane. Genelde yararlı programlar olduğunu düşünüyorum ama bazı programlar belli bir seviyeye gelmiş kondisyonu iyi insanlar için. Amacına uygun uygulamayı bulmak önemli

0|1
    0|0
    • Ben sıfırdan başlıyorum denebilir
      Program ismi verebilir misin?

• Kardeşim yardımcı olmak isterdim ama inan hiç hatırlamıyorum.

• İse yarayan programlar var

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...