Kızın sevgilisi var sanırım emin değilim acil yardım gerekiyor .

Herkese akıl veren salaşkın akla ihtiyacı var yardım.

Bi kızdan hoşlanıyorum gozleriyle beni kendine aşık etti. Masum yüzü, gülüşü, saclari dudakları , ses tonu aklımdan hiç cikmiyor. Acilmak istiyorum ama geçen gün konusurlarken bi erkegin adı geçti onunla sinemaya gitmiş. Sevgilisi olmasından korkuyorum. Eğer varsa söylemek istemiyorum. Eğer varsa birbirimizin yüzüne bakıyoruz. Ben ona baktıkça o durumu bildiği için yüzünü çevirir falan dayanamam olmuşten beter olurum. Ne yapacam ben yardımm ya da kızın sevgilisi olup olmadığını nasıl öğrenebilirim :(

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• bende geçen gün kardeşim dediğim çocukla sinemaya gittim, nolmuş yani?

0|1
    0|0
    • Ya insan sinema deyince birde yalnız ikisi gidince insanın aklına genel olarak sevgilisi falan olabileceği geliyor o yüzden. En iyisi gidip soyleyeyim ama sevgilisi varsa yüzüne bakamamakta var az olan samimiyetim de gitmesin istiyorum

• paşa gönlün bilir

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya bence bu geçici bi his,bu tarz platonik vakalarını ne zaman görsem bu acı gerçeği söylemeden edemiyorum ama bu gerçek değil,karakterine aşık olman lazım.

0|0
    0|0
    • Öyle oldu zaten konuştukça kafalarin uyduğunu gördüm. Kendisinden hoşlandığım gibi kişiliğinden de çok hoşlandim hani sadece güzelliği için olsa kendimi dizginlerdim. Ama çok hanım hanımcik biri resmen ben doğru kızım diyor

• Haaa o zaman iş değişir,umarım öğrenirsin var mı yok mu sevgilisi,olmadı kendin ben ciddi ilişki istiyorum diye sor,varsa da hayır der yoksa şansın olur,kendisine sormalısın.

• bir erkeğin adı geçtiyse özellikle söylemiştir umuda kapılma diye

0|1
    0|0
    • Öyle bir şey değil laf arasında ben su saatte sinemaya gidiyorum dedi arkadaşı da kiminle deyince çocuğun adını söyledi. Hem o zamanlar merhaba merhabaydi ilgimi belli etmiyordum o yüzden kasten söylemiş birşey değil

• Onun yakın arkadaşlarıyla konuşup öğrenebilirsin :)

0|1
    0|0
    • Yakın arkadaşlarından biri benden hoşlanıyor işte sorun orda. Ben bu kıza sorsam diğerinin kulagina gidecek falan sonra al başına belayı.

• Evet yakın bir zamanda. Arkadaşları söyledi bende ilgilenmedim kestirip attım. Tatlı hoş iyi çocuk demişle. Kısaca siniftaki tüm kizlari koluma takacak tip var. Ama ben öyle biri değilim işte sevmediğim biriyle olamıyorum. 1 yıl alone gezdim ben çok istedim birine seveyim karsimada aslimm çıktı. Yalnız bulursam acilayım diyorum ama çok tereddüt ediyorum malesef

• Yaa bazen böyle şeylerde ne olacaksa olsun diyip herşeyi yapman gerekiyor. Bi şansını dene bakalım belki yoktur kızın sevgilisi bide kız çok mu yakın o arkadaşıyla çok yakınsa sana sinir olup senden nefret bile edebilir belli olmaz .)

• varsada ayrılır kardesm sen onu etkilemeye bak :D

0|1
    0|0
  • iyi araştır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...