Nani 'nin son dakika golünü görmeyen varsa gelsin? videolu?

nani nin 90+7 de santrası olmayan golü ...

görüşlerinizi de yazın gol enfesmiydi :D

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu maç çok daha farklı bitebilirdi Nani nin golü üstünü orttu kotu oyunumuzun. tamam Fenerbahçe çok güzel oynamadı ama verilmeyen 2 penaltı vardı ve zeki denen se***size hakem kart gostermedi haliyle ıda daha çok yapdı ikinci sarıdan atılması gerekiyordu en az 5 kere sarı kartlık mudahalede bulundu nani 1 kez girince sarı kartı çıkardı türkiyeye ne kadar dünya yıldızı gelirse gelsin düzen değişmediği sürece bir b*k olmaz bu ligden

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Golü ve maçı incelemek lazım. Öncelikle, harika bir gol, bu oyuncular zaten bunun için "dünya yıldızı" diye adlandırılıyorlar. Her neyse, öncelikle sosyal medyada gördüğüm ve beni gece gece güldüren "fener gol atsın diye verdi, avrupada böyle bir şey yok vs." gibi yorumları kaale almayarak şunları söyleyebiliriz.

-Antalyasporlu bir oyuncu duraklamalar işaret edildiğinde, yere bırakıp sakatlandığını iddia etti. Dakika 90. Bu oyuncu yaklaşık bir dakika boyunca kalkmadı, sonra nasıl olduysa, kas krampını bir dakikada atlattı ve müthiş bir dirayetle (!) ayağa kalktı. Diego'ya çalınan faul ise tam 90+5'te yaşandı. Bir önceki taç pozisyonunda daha 5 dakika bile dolmamıştı. Barajın ayarlanması, çizginin çekilmesi ve hakemin orayı ayarlaması zaten bir dakika sürdü. Nani ise, topa vurdu ve top oyun alanından çıkınca maç sona erdi. Burada, Nani golü atamasaydı da maç sona erecekti ki, bu bir kuraldır."Uzatma süresi içinde kazanılan duran toplar, uzatma süresini aşsa bile top sahadan çıkmadıkça maç sona erdirilemez." Bu nedenle, gol nizamidir. Ancak, Diego'nun faul pozisyonunu incelemek doğru olmaz zira, oyuncunun o dakikadaki fizik-kondisyonunu, aldığı darbenin şiddetini ve o an ki gücünü kimse bilemez. Rakibin topla giderken, durumunu bozmak, fauldür ve kart çıkmaması da doğru karardır.

-Diğer bir yön ise, Pereira bugün yine günü kurtardı. Takımın ciddi bir tempo ve organizasyon problemi var. Bunu da kısa vadede en iyi, dizilişi değiştirerek çözebilir. Bugün Nani, o topu dışarı vursa ya da baraja taksa,3 maçta 4 puan kaybetmiş bir takım ortaya çıkacak, özellikle yanlış değişikliklerle herkes Pereira'dan şüphe duymaya başlayacaktı. Bu takımın ilacı, amc'li bir 4-3-3 sistemidir. Çünkü, ileri uçta çift santrafor oynatmak demek, yedek kulübesinde bir hamle oyuncusu bulundurmamak demektir. Ligde, Fenerbahçe'ye kapanmayacak takım yok, bundan dolayı, her zaman 2-3 farkla oyunu götüremezsiniz. İşler kötü gittiğinde, kenarda yaratıcı ve dinamik bir forvetin bulunması şart. Öte yandan, geçen seneki tüm topçular düşüşte.

1|2
    0|1
    • harika bir yorum olmuş. maçıda izledim sonuna kadar haklısın @kurthoca

• @kurthoca aynen oyle bende sabah kalkdığımda aynı şeyi dedim zamanında nasıl k*ymuşuz anlamıyorum ya zamanla takım tam oturacak ve hakemlerde durduramayacak rahat olalım :)

• kelime kelimesine katılıyorum (: teşekkür ederim guzel bir yazı olmus

Kızlar Ne Diyor 2

• Totem yapıyodum tam kullanacağı anda farketmeden. Gol olunca çıldırdık babamlaa :D gol de enfestii

0|1
    0|0
    • ahahah aynen bende laptoptan izliyodum maçı çayı klavyeye döktüm şimdi temizlemekle meşgulüm :D

• Fenerbahçe bitti demeden bitmez. 💛💙

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Gol güzel de öncesinde verilen hareket faul değil

0|1
    0|0
    • ya maç anında çok faulumuzu yedi hakem ordan aldı oraya verdi işte nötr :D

• Gol enfesti de son dakika golüyle her şeyin üstü kapandı yine bu kadronun hakkı bu oyun değil.. Ayrıca pozisyonun faulle alakası yoktu..

1|2
    0|0
    • daha yeni yeni toparlanıyoruz sıfırdan kuruldu takım dostum zaman vermek lazım

• Yok hocam sadece buna bağlamak doğru olmaz.. Şu çok net ki artık Perreira takıntılı bir adam.. Ayrıca kadro konusunda hala yetersizlikler var 11 transfere rağmen.. stoper ve forvet eksiklikleri var..

• Bireysel yetenekleri olan bir oyuncu
    böyle goller atacaktır

Ama bir Alex olurmu
    sanmıyorum:)

0|1
    0|0
    • bence abi fikrimi sorarsan nani cok gol atar bu sene asıstte yapar ama bizimkiler elinde tutamazlar seneye bir devde gorebılrız gıbıme gelıyor cunku adam turkıye lıgın ustunde tıpkı quaresma gibi

• Gol atar..
      Nani bireysel oyuncu..
      Ancak Alex takımı oynatıyordu nani kendisine oynar..
      Ben cimbomluyum ancak.. Alex gibi bir deger Diego var fenerde
      ancak oynatırsa Diego süper bence

• Uefa da 90+5 verilirse o maç 95 te biter. Yani Avrupada böyle destek bulamazsınız haberiniz olsun.

1|1
    1|1
    • Orda bile ballı adamlar ilk maçta RVPnin golü faul değil mıydı?

• Faul degildi kismina katiliyorum bencede degildi. Ama hakemin anlamamasi normal rakip eliyle iter gibi yapiyor diegoda kendini yere atiyor.

• Faul 96. Dakikada oldu. Agzimi bozdurma simdi benim. Izle maci sonra yorum yap. Tehlikeli bir pozisyon olana kadar mac uzadi resmen. Burasi Türkiye burada bunlari yaparsiniz ancak avrupada gorurum seni. Uzatmanin uzatmalarinda Turkiyede fenerden baska gol atan takim yok inceledin mi hic? Gelip buraya bilmis bilmis konusup canimi sıkma. Hemende cahil oluyor millet sizde zeki olun.

• Ambulans gibi masallah :D

0|1
    0|0
  • Mk canlıda yazıyoduk zaten gol olana kadar uzat maç diye

0|1
    0|0
  • izledim maçı güzel gol attı

0|1
    0|0
  • Nani golü attı Türkiye nin 4 de 3 ü morardı :D

0|0
    0|0