Nani golü attığında galatasaraylı futbolcular tv başında ne yapmıştır?

Nani ve gooooooooooool.. Luis Nani Luis Nani oley..

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Onceki gun sneijder aykuta son 2 dkda saydirirken sizinkiler ne yaptiysa onu yapmistir

0|0
    0|0
  • Dün Sneijderin attığı gollere Fenerliler ne yapmissa onlarda aynisini yapmistir

0|1
    0|1
    • Dun gsliler bu goller Fenerlilere gelsin diyodu bugunde sira bizde ayrica dunku macta gs ondeydi zaten..

Erkekler Ne Diyor 9

• Frikik golü atmak ustalık ister bunu başardı tebrikler ancak 5 dakikalık uzatma verilen macta +7 de kazanilan bir frikikse bu tüm dikkatleri çeker. Ben bir Galatasaraylıyım ve 95. Dakikadan sonra mac uzadikca farkettim durumu. O maci fener bir sekilde kazanacakti ve bir şekilde de kazandı. Cok muazzam bir sevinc yasayabiliyorsanız ne deyim size. Olanlar Türk futbolunun kalitesini düşürüyor. Ama siz kazandiginiz 3 puana bakiyosunuz. Bakın bakalim. Sıra rakibinize gelince hakemler taraf tutuyor deme hakkinizda yok bilin bunu

0|0
    0|0
    • 6 dakika verdi diye 6 dakikada bitecek diye bişey yok uzatmada duraklama olursa Mac devam eder bu cok normal bunu bilmeniz lazim ayrica bunu gecen sene son dakikalarda kazandiginizda soyledinse helal olsun derim ayrica denizlide kaybedilen sampiyonlukta tribunlerde neler neler oldu dunyanin heryerindeo Mac ertelenir ve seyircisiz devam eder ama siz sampiyon oldugunuzda hic bunlari konusmuyodunuz keske o zmnda konussaydiniz sen acikca diyebiliyomusun sike davasi olmasaydi Fener ve Trabzon onemli futbolcularini satmasaydi 36 puan fark yediginiz takimlari gecip sampiyon olabilirmiydiniz sen omlari kabul et bnde kabul ederim bunlari

• Komik olma Allah askina sen arenada oynarken hakem mutevazi anadolu takimini mi tutuyo melo denen adam kirmizi kart görmeden ligi bitirdi bu kadar acindirmayin kendinizi niye penaltiyi soylemiyon niye buragin sivasa attigi golu soylemiyin ayrica en az 6 dakikadir uzatmanin uzatmasi olur bu zaten bir kural ayrica haklisin avrupada hakem buraga penalti vermiyo meloya prim vermiyo

• Ben bunlarin hepsini kabul etsem sende benim soylediklerimi kabul edecek misin?

• Aglamislardir bence

0|2
    1|2
  • Sneijder geçen sene sağ sol iki füze gönderdiğibde sen ne yapmıştın hatırlıyor musun peki unutma yaz bunları

1|2
    0|2
    • Benim ne yaptigimin bir haber degeri yok futbolcularinin yaninda sneijder attiginda ben alvese sövüyodum cok iyi giden maci katlettigi icin..

• Hemen belirteyim yaptı yine hakem kiyagini dedim:)

0|1
    0|1
  • Hangi gol? Adam 2 tane yapıştırdı. :D

0|1
    0|0
  • herşey yapmış olabilirler

0|0
    0|0
  • Maç özetinin linkini atarmısınız varsa?

0|0
    0|0
  • üzülmüşlerdirr

0|0
    0|0
  • Ağlama cincon ağlama :D :D

0|1
    0|2
Yükleniyor...