Sizden farklı olanın hakkını ne kadar savunursunuz?

evet soru gayet açık sizden farklı olan(kişilik,dşünce,fizik,cinsiyet, din,dil...) kişilerinn haklarını ne kadar ne derece savunursunuz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• karşımdakinin saygısından daha fazla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bugune kadar kendimi savunduğum gibi çevremde senin bahsettiğin tarzda farklı olanların haklarını da aynı şekilde savundum . İnsan olma ilkesi bana göre herkes'i eşit görmek ve herkesin senin sahip olduğun herşey'e sahip olabiliyor olması gerekli .

0|0
    0|0
  • Savunma degilde ayri dusunen insanlari ezmeye calisanlara karsi gelirim cunku herkesin kendi fikri vardir ona saygi duymak gerekir. Herkes hristiyan yada musluman olamazki? Inanmayan var inanan var. Gay var lesbien var.

0|0
    0|0
  • Haklı olduğuna inandığım sürece savunabilirim. İnancımı kaybedersem savunacak bir yanı da kalmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Haklıysa sonuna kadar..

0|0
    0|0
  • Bu hak bana bağlıysa en az kendiminki kadar savunurum.

0|0
    0|0
  • Ben aşırı sosyalist bi insanım , eğer savunulacak konuda o kişi haklı ise canımı veririm o adamın davasında haklı çıkması için ;)

0|0
    0|0
  • bana olan yakınlığı kadar

0|0
    0|0
  • haklıysa sonuna kadar

0|0
    0|0
  • doğru söylediği sürece hep savunurum

0|0
    0|0
  • haklıysa savunduğu konuda, benden farklı olmasını farketmeden kendimi savunur gibi savunurum...

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • Gerektiği kadar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Haklıysa,gücümün yettiği yere kadar.

0|1
    2|0
  • Konuya bağlı bu gerektiği kadar savunurum

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım ve yerine göre de savunurum.

0|0
    0|0
  • insan olsun ama böyle insan geçinen hayvanlardan değil harbi insan olsun her şekilde savunurum.

0|0
    0|0
  • daha kendi hakkımı savunamıyorken mi. az hem de çok az.

0|0
    0|0
Yükleniyor...