Bunu da inkar eder misiniz fenerliler?

Yok ben bu TFF'ye dilekçe yazacağım adalet istiyoruz her takıma karşı eşit olun diyeceğim 5 dakika uzatma ver +6 da faulu uydur +7de gol olsun +8 de maçı bitir l*n o dakikalar fener atana kadar oluyor 5 dakika falan hikaye o faul 5 dakika içinde olsa kullanması için tamam zaman ver ama ulan 90+6da faulu vermek ne demek bitmiş maç şerefsizler
Bunu da inkar eder misiniz fenerliler ?

Güncellemeler:
Bir siktirin gidin l*n 90+6 verilen faulu bile inkar ettiniz şerefsizler
Utanmasalar 90+90 verecekler fenerin gol atması için

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Olmayan faul ile kazanılan 3 puan, neyse onu soyleyeceksin arkadaş
    Beşiktaşlı feneri elestirmez diyen fbjkliler bilmezler ki çArşı adaletsizliğe karşı ;)

1|2
    0|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunların işi bu dostum başka türlü bir yere gelemezler

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 14

• 90+5 demek maç 95 de bitecek demek değil net 5 dakika oyun oynanacak demek o arada da 1 dakika faul oyuncu değişikliği va olduğu takdirde bunlar süreden düşülmez. Ayrıca firikiğe hazırlanmak kendi başına 1 dk sürdü zaten

0|1
    1|3
    • Evet bende onu diyorum o 5 dakika içinde olsa faul kullanmadan maçı bitiremez ama 90+6 da verdi faulu

• Takımının Fenerbahçe ve Galatasaraya göre malesef daha başarısız bir takım olduğunu artık kabullenmen lazım ağlamayı bırakmalısın.

• Pardon da ne fark eder :/ sen takımını skora göre tutuyor olabilirsin ama ben takımımı şampiyonluk için tutmuyorum sadece adalet istiyorum sen başarısız takımının diyorsun l*n Beşiktaş küme düşse ne yazar ben yine Beşiktaş'lıyım benden bir şey eksilmez de senin bu söylediğin laftan sonra karakterinin ne kadar düşmüş olduğunu anlamış oldum

• Malesef Antalyanin gasp edilen bir puaninada yazik oldu 97. Dakikada gol gelmesinemi faul olmayan pozizyonami yansin Antalya? Ahmet Cakarin aciklamasi hakem icin Aziz Yildirimin kardesi gibi oldugunu kanitladi hakem bu pozizyonu anlatamaz.

0|1
    0|1
  • Ben hayır bilmeyen arkadaşlar öğrensin 94:59 da 95. dakika biter adam oynattı da oynattı. Atak bitsin gibi bir mantık olmadığı gibi olmayan faulu verdi

0|1
    0|0
  • Tff'ye boşuna fenerasyon dememişler.

1|0
    1|2
  • HAYALLER BİTER GALATASARAY BAŞLAR ! ! !

0|1
    2|4
  • kendi sorunla çelişki yasiyoraun kartalice faul çalındığı zaman 90 + 5.5 tu frikik kullanilip gol olduğunda 7 oldu 5 dk nin icinde kaleci yatti 1 dk aglamayin

0|2
    0|2
    • Ulan o faul 90+6 da verilmediyse şerefsizim

• simdi soyle anlatayim sana 89 dk 40 saniyede yani hakem uzatmayi 4. hakem e soylediginde antalyali zeki denen topcu sozde sakatlanigor ve 91. dk da sakatlığı bitiyor 4. hakem uzatmayi 90 dk 5 saniyede kaldiriyor ardindan bir kornerde kaleci faul diye uerde 30 saniye yatiyor ek olarak uzatma sjresi nedir en az 5 dk uzafma oynanicaktir denir o terimin anlamı 5 dk birince mac biter degil en az bu kadar oynanicaktir ven90 + 5 dk nin icinde Fenerbahçe atagi aktifit faul dr 95 dk 24. saniyede verildi yani bu süreden sonra faul atisi hazırlığı yapilir faulun vurulmasi 90 +6 da oldu sure acisindan dedigin gıbı durum yok 5 dk yi 24 saniye gece alinan faul 5 dk sure kalktiginda tabela antalyali topcu yerdeydi he soyle 5 di sonrası aktif olarak oyun oynansa 97 dk dolmak üzere iken hareket li pozisyon da gol olsa eyvallah itiraz et ama bu kadar da ağlama olmaz

• İnkar ettim.

0|1
    0|2
    • Her şey belli neyi inkar ediyorsun acaba

• Siz BJK'lilerin bizi çekememesine hastayım. :)

• Ulan her şey ortada neyini çekemeyeceğim 90+6 da verdi faulu verdiği + süre 5 dakika

• Hayır Hayır 90+5 de son kontra ataga cıktı fener hakem orda bıtıremez macı 90+6 frıkık kullanılacaktı ha soyle ha boyle barajı ayarla topu ayarla futbolcuları uyar fılan derken Nani topa vurdugunda 90+7 olmustur rahat zaten

0|0
    0|0
  • oyy oyy bir de futbolu bilip de konuşsan :)

0|1
    0|2
    • Oy oy emin ol futbolu senden iyi biliyorumki Beşiktaş'lıyım sorsam hiç bir b*k bilmezsin şurada bana ofsaytı bile açıklayamazsın bana laf ediyorsun

• bu konu futbolu aşıyor çünkü minik :)

• Bırak ya hakemle maç kazanın siz

• Ağlamayın l*n :(

0|0
    0|0
  • Artık yasal yollardan şike yapılıyor.

0|0
    0|0
  • fener farkı

0|0
    0|1
  • dün benim sorumda gs nin maçında gs hakeme rağmen kazandı deyince fenerli ve bjk liler atladı gs nin bedeavadan aldığı maçları unuttun mu diye cevap verdiler. bende bunu ve bedavadan alınan penaltıları hakem sayeseinde kurtarılan puanları söyleyince sustular. rakibi boru gibi gol atarken ofsayt kaldırıldığını unutup burağın sivasta ofsayttan gol attığını söyleyip 43 cm geriden geldiği pozisyonu hakemin ofsaytla bitirdiğini söyleyemediler...
    TÜRKİYE FUTBOL FENERASYONU işbaşında gençler.. biz şerefimizle mücadele ediyoruz... HEP OYINLAR SENARYOLAR SUSTUYSAK Bİ YERE KADAR AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN... TÜRKİYEDİR GALATASARAY!!!

1|0
    0|4
  • zoruna mı gitti gardaş :)

0|1
    0|2
    • Evet zoruma gitti adalet olmaması zoruma gitti

• uzatma dediğin oynanmayan süre ya hani oynanmayan sürede de çirkeflik yapınca karşı taraf mecbur biraz uzuyor bahsettiğin kadar uzatma yok aslında oyuncuların yatışını faule itirazı faul için beklenen süreyi çık kalır sana 5 dakika :)

• faulun verildiği zamana bir baksana

Kızlar Ne Diyor 2

• 90+5 kalkdıgında yerde adam yatıyordu en az 1 dakika yattı se***siz sonra bişey olmamıs gibi kalkdı ayrıca uzatmanın içindede maç durur ve hakem bunuda hesap etmek zorundadır. dunki trabzon maçını izlediysen 90+6 kalkdı ve ne yerde yatan vardı nede baska bişi ayrıca tff yi fenerbahçe yandasıymıs gibi gosteriyorsunuz ama dun 2 penaltımız verilmedi naniye verdi sarı karttan zeki ye 5 tane vermeliydi

0|0
    0|0
  • Yaz yaz uefaya da yaz casada fifayada savcılığıda belki küme düşürler bir umut
    Antalyaspor yerden kalkmadı be dakikalarımızı çaldılar bunu görmezden gelin iyiki antalyaya koymuş nani bu hallerinize görüyoruz valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...