Bu soru bayanlara ! Kadınların Türkiyedeki yeri ?

Evet arkadaşlar bazı sorularda kadınların ezildiğine, bir çok hakkının elinden alındığına, kısıtlandığına ve ne kadar romantik komedi tadında yaşıyormuşuz gibi görünsede bunun böyle olmadığına dair yorumlarım oldu. Ve aradan çıkıp hayır kardeşim olurmu burası İranmı tarzı eleştiriler aldım. Bayanların düşüncesi nedir bu konuda. Ben halen ülkemizde bayanların hayat içerisinde bir çok konuda sıkıntı yaşadıklarını savunuyorum. Sizin düşüneceleriniz nedir ?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• evet bir çok sıkıntı var insanlar özgür desede hayır özgür değiliz tabi kadının kadına düşmanlığıda bu işin içinde hala eski karısı barışmıyor diye şiddet gören öldürülen tecavüze uğradığı halde suçlu sayılıp öldürülen..taciz edilse yine kıyafeti yüzünden suçlanan kaşar damgasını yiyen kanun bile tacizciyi haklı gördüğü bir ülke burası yüz vermeyince milletin diline meze olan sevince yine o* olan kadınların var olduğu yer genel ev sayısının kadın sığınma evlerinin sayısında fazla olması anlatıyor her şeyi

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende hemfikirim.bitmicek bu kadınların cilesi simdide öldürmeye basladılar cinayetler kıskanclık.. kadın bosanıcam dedı dıe öldürülüyor kocası tarafından nasl bi zihniyet.erkek aldatnca öyle olmuo elının kiri erkktr yapar denılıyor zina zinadr erkegı kadınımı olur bunn yaa! bi 30 40 yıl snra belki kadınların yükü biraz hafıfler dıcem ama bu hükümet oldukca cok zor .. işimiz cok zorr! öyle bi hale gelıosun ki neye inanıcanı sasırıosun artık herkes zatn sasırmıs durumda belli belırsız bi yol tutturmusuz gıdıoruz nereye gittigimizide bilmioruz haaa! önce kalkınmaya egıtıme kadınlarımızdan baslamalıyız bence..

2|1
    0|0
    • İşte bunları yorum olarak yazdığımız zaman ks de dahi adamlar hebele höbölö diye çıkışıyor ya buna şaşıyorum. Çok eski toplumlarda ve balta girmemiş kabilelerde bile kadınların yerinin erkekle aynı olduğu araştırılmış bulunmuş.Zor işiniz gerçekten zor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...