Moda tasarım okuyan birine en iyi hediye?

Evet arkadaşlar kız arkadaşım moda tasarım okuyor.. ona alabileceğim en iyi hediye nedir?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• İnstagramda littlestoriestasarım diye bir sayfa var kişiye özel kupalar yapıyorlar onlara kız arkadaşının ismini hobilerini moda tasarım okuduğnu resmini en sevdigi rengi hayvani tuttugu takimi vb aklina ne geliyorsa söyle onlar sana harika bir kupa yapacaklardir sayfaya bak anlarsin dedigimi bende moda tasarım okuyorum ve bu hediyeye bayilirdim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• moda dergisi al.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Uygun kıyafet seçmek zor olur en iyisi güzel bir çizim defteri ve kalemler, şık bir kalemlik de olabilir. Atkı fular takmayı seviyorsa güzel bir atkı da olabilir kalın kışlık değil de ince kumaştan sade güzel desenli veya tek renk ama abartılı bir şey olmasın sade güzel olsun.
    Okuduğu bölümden bağımsız olarak da bir hediye alabilirsin mesela güzel bir kolye veya güzel bir kitap :)
    Yanına mutlaka güzel bir kart al ve bir iki güzel şey yaz içinden geldiği gibi her kızın hoşuna gider :)

0|0
    0|0
  • Elbise ya da herhangi bir kiyafet :) ikinizin giyebileceği sevgili tişörtleri dahi olabilir. Ama ben sevmem öyle şeyler dersen 1. Secenekte guzel.

0|0
    0|0
  • Eskiz defteri ve kalemleri..

0|0
    0|0
  • Altın makas al :))

0|0
    0|0
  • Renkli kalemler ve güzel kapaklı bir çizim defteri ilk sayfasınada not yaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dikiş makinesi.

0|0
    0|0
  • Vogue güneş gözlüğü 😇

0|0
    0|0
  • Kemal doğuluyu al ona.

0|0
    0|0