Sizce de çok itici ve komik değil mi?

Arkadaslar son zamanlarda iyice cogaldi. Bircok kisi ( kız / erkek ) buraya ve cesitli forumlara googleden fitness modellerin resimlerini bulup koyuyor ve altinda kutsal soru :
kac aya boyle olurum?

Arkadas yeter guldurmeyin bana adamlar hayatini adamis ordan para kazaniyolar sen ayda veya 1 2 yilda onu yapacagini mi zannediyosun? Sizce de cok itici değil mi?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• umut dünyası

0|1
    0|0
    • Dogrusunu yazinca da agliyolar

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen aynen :D Abi kac ayda vücut yaparım falan :D sanki fitness yapan herkes belirli bir sure standardinda vucut yapiyor. Herkesin vucut yapma suresi calisma disiplinine beslenmesine hormonlarina ve su an aklima bile gelmeyen bedensel ozelliklerine bagli birsey :D

0|2
    0|0
    • bir de dünyaca unlu fitness modelleri koyunca resme is daha komik oluyor gecen burada soru vardi altina da en az 20 kisi en az 6 ay en fazla 1 yil yazmis hepsine teker teker teker sovdum :D

• Sokağa çık, önüne gelen 3 kisiden 7 si profosyonel bodybuilder :D

• Dsha fat shredder ne bilmiyolar cok biliyo gibi hemen basliyolar anlatmaya

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle itici. Özenti bir nesil yetişiyor. Kendiniz olun bir ya.

0|1
    0|0
    • Ya zaten yapamaxlad neyin kafasi. d

• İlgimi hiç çekmiyor yav he he diyip geçiyorum.

0|0
    0|0
  • Sonrada o kadar sürede yapamazsın diyince bozuluyorlar. 😄

0|0
    0|0
    • Aynen :S sonra sureyi yükseltiyorlar 1.5 yil diyolar ona da Hayır diyorum agliyolar :(

• Ağlasalar gene iyi. 😄 sen nerden bilirsin neye göre konuşuyorsun diyip seni sorguluyorlar 😂

• Aynen dovcek gibi bazilari

Erkekler Ne Diyor 6

• İtici, evet.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle ama bizim insanlarınızın düşünce gücü baya bir yüksek...

0|1
    0|0
    • :D adanlar yüzbinlerce dolar kazaniyo o vucut larla bizimkiler de hala hshsjsj :D

• Hayır ama bu iştende ekmek yiyorum şampiyon vücutçular...

• bir an heyecanlandim :(

• Pff sıktilar

0|1
    0|0
  • spor işi burjuva işidir cok para lazımm buyuk paralar

0|1
    0|0
    • Anlamiyolar ki aylik minimum 1000 tl butceyle 2 yil yapsinlar anca adam gibi olurlar

• cansın...

• Ben ogrenciyim para cok gidiyor yiyecekler desen ayri deer supplementi ayri dert salonu ayri derrt jatomi somuruyo :D

• Bırak hayallerle yaşamaya devam etsinler.
    Sonra kafamızı şişiriyorlar

0|1
    0|0
    • Yazinca yapamassin diye agliyolar 2 saat

• 1 ay sonra sporu bırakıyor çoğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...