Basenlerimi nasıl eritirim squat yapsam erir mi sıkılaşır mı?

Basenlerimi nasıl eritirim squat yapsam erir mi sıkılaşır mı ?

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• aynen... ilaç ilaç ilaç dırrrr squat :) emin ol

0|0
    0|0
    • bugün 3. günüm hergün 5'er 5'er artıyor 50 den başladım 3 günde bir dinlenme günü var sizce 1 aylık program bu işe yarar mı?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 5

• bol yürüme gerdirme esnetme ve su canım :D

0|0
    0|0
  • Squat yapsan yanlari erir ama one ve arkaya dogyu kalinlasir:S

0|0
    0|0
    • yürüyüş hariç başka hareket önerin var mı

• Cardio programlarini calismani oneriyorum sana. Vucudunun her yonden incelmesini sagliyor. Ornek veriyorum 1.70 im 50 kilyom ama bende de basen var ic bacak da oyle. 2 gundur rgzersiz yapiyorum, kardiyo vesaire fakat sut urunlerino xok tuketiyorummve de su cok iciyorum. Degisiklik gormeye simdiden basladim fakat soyle de bir sey var squati her gun yaparsan kuculur cunku cok siklikla yapman kaslarini da eritir fakat popon da siklasirken kuculur:(

• tamam basen kalmasında. d

• Erir

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • eritiyır ben 2 ay yaptum çok faydası oldu

0|0
    1|0
    • bazıları kalınlaştırıyor diyoda bilemedim

• bugün başladım 50 taneyle 1 aylık programa devam edeceğim inşallah sonuç güzel olur :l

• 1 ay yapacaksan daha sıkı yap bak bende günde 2 setten toplamda 60 yaptım günlük ama 2,5 ay yaptım sende 1 ay yapacaksan sabah uyanınca 50 yap akşam yatıncada 2x50 yap. tam kıvamında olur 👍 günlük 50 az bir ay için çok az hemde hatta eline dolu su şişesi al ağırlık vs yoksa onları havada tutarak yap ilk zamanlar zaorlar ama inanılmaz faydası olur

Yükleniyor...