Sorun sevgilim... Neden öyle bir şey yaptığını bana açıklar mısınız?

size birşe anlatacağım neden öyle bişey yağtığını bana açıklarmısınız? sevgilimle bi ara aramız kötüydü ve o zman benle çıkarken eski sevgilisylede çıkmış 1 hafta snra öğrendim fakat hiç farkedemedim hala eskisi gbiydi beni koruodu kıskanıodu snra ben sevgilimi affettim bdaha olmasın dedim ve snra aynı hatayı tkrar yaptı ben neden böle bişey yapıosun dediğimde bana sadec oynatıyorum onu dedi. ama eğer oynatsaydı ilk öğrendiğim an ayrılırdı eski sevglisnden ama ayrılmadı devam etti çkmaya sizce bu ne demek kafam çok karşık .

Güncellemeler:
off.ben sevglimi affetmedim şuan ayrıyız bizzzzzzz.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• o sana bunu yapıyor ve sen hala sevgim mi diyorsun nasıl bir şeydir bu böyle ya bunu bana biri yapsa gebertirdim onu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Başınıza ne geliyorsa "elimde tutmalıyım" diye düşündüğünüz için geliyor.

Bu haysiyetsizin nesini elinde tutacaksın?

Oynatıyorum ne demek? Onu bıraktım, bir başka kıza yapılan iğrençliği senin miden nasıl kaldırıyor? Hem belki oynatılan sensindir, bu da bonus olsun mu?

3|0
    0|0
  • tek bir açılaması var sevgilin onda aldığı tadı sende almıo inan bana. ve sen hanfendi onu affederek ben dünyanın en aptal kızıyım tişörtünü istannbul sokaklarında giymiş gibi oldun afferim sana..

1|0
    0|0
  • sen salaksın demek bu hakediosun demek eleman ikinizide oynatıyo işde bunu nasıl göremiyosun , seninle birşeyşer yaşio sonra gidio öbürüyle yaşıo ve sen bunu biliosun ve affediosun hayrett !

2|0
    0|0
  • sizin ilişkinin bitmesinde yarar var..yürümez bu iş

0|0
    0|0
  • hemcinsimde capkin anlasilan :) isin zor biraz

0|0
    0|0
  • üzülerek söylüyorum amaayrılmanızın vakti gelmiş.

0|0
    0|0
    • ama ben ayrılmak istedim ve ayrılmadı benden seni seviyorum bırakma beni dedi ve şuan gerçkten eski sevglisndende ayrıldı napıcam?

• senle dalga geçiyor onun içinde elde var birsin ayrıl o koşsun senin peşinde

Kızlar Ne Diyor 6

• Ve sen hala onunla çıkıyormusun? resmen ''oynatıyorum'' diyor..Direk ayrılmalısın ikinizin de oynatılmadığı ne malum?

0|0
    0|0
  • seni oynatiyo onu diil yada ikinizi de kullaniyo ümitlenme sizin bi geleceginiz yok en iyisi ayrilmak oynatmiyosada iki ki4iye ayni anda sahib olamaz ;)

0|0
    0|0
  • sen zaten aldattığı an onu pışpışlayarak ben sevgilimi affediyorum demişsin bundan sonra başına tac mı dikmesini bekliyodun !

0|0
    0|0
  • sadece oynatacaksa gitsin erkek arkadaşlarını oynatsın, karıları değil.

1|0
    0|0
  • neyini soruyon kızım neyini soruyon? bi de sormuş sakin sakin. si.ttiri çekmemiş de sormuş sizin gibi saflar yüzünden bu pislikler ürüyo ortada. azına ede ede bırakacan kızım bunu. hayvana bak oynatıyomuş

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkin yoksa , o kızla kesin bunu yaşıyor %99,9

oynatmak nedir ki ? gidip yemek yiyip çay çorba içip mi takılacak ... tabiki yatmak için

0|0
    0|0
    • ama o kız taa balıkesirde biz ise kocaelindyiz nasıl olablr ki? ve kızda hiç güzel değil ayrıca çook uzak bir yerde anlmadığım şey o.

• oooff gerçekleri kabul et yaa ALDATMIŞ SENİ hadii affetti ... tekrar devam ediyor...senin eski arkadaşınmış birde... şimdi iyice saçma oldu durum... küçük falan fark etmez. o kız seninkini ele alıyormu alıyor. sen sonuca bak istersen.

• zaten affetmedim ne hali varsa görsün zaten greğinden fzla pişman oldu ama iş işten geçti

Yükleniyor...