Bir kız güzelliğiyle aklınızı başınızdan alabilir mi?

herkese genel bir soru bu. bayanlar içinde soruyorum.erkeklere yönelik.hem akıllı hemde çok çekici bir kız aklınızı başınızdan alabilirmi?

0|0
5|27

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• alabilir ama iki laf edince kendime gelirim, bir numarası yokmuş derim .. ama akıllı da demişsin .. o zaman iş değişir ..

0|1
    0|0
  • Kimse 4 4lük değil bu hayatta biliyoruz ki kimse birbirini kandırmasın herşeyi ile perfect bir bayan düşünüyorum ama düşünemiyorum :) sadece çekici olabilir ama ne kadar akıllı olduğu daha önemli olur ciddi bir erkek için bayanlarda bilmiyorum bu his nasıldır karşı cins için ama dış güzelliğinden çok iç güzelliği önde geliyor benim için tabi abartmama şartıyla :) zaten aşık olmak için her ikiside etkiliyor o an insanı

0|0
    0|0
  • güzellğini kullanmasa bile anlık olarak aklımı alır bence.ama eğer bide akıllıysa güzelliğini kullanarak sürekli aklımı alır.

0|0
    0|0
  • Güzel,alımlı ve çekici .bir bayanın aklını alamayacağı erkek yoktur bence o tip bayanlara hemen hemen tüm erkekler ilgi gösterir

0|0
    0|0
  • öyle kızlar oluyor ki önünde eriyip gidiyorsun bazen :) sadece güzellikle değil tabi konuşmasıda ses tonuda önemli

0|1
    0|0
  • aklımı başımdan aldı.Aldı da ne oldu?Ben aklımı geri istiyorum.Bir daha başka akıllar yanmasın diyorum...

0|0
    0|0
  • be güzelliğe değilde hanımefendi saygılı konuşmasını bilen bir bayana kalbimi sevgi ile açarım ama çok çirkin değilde orta güzellikte

0|0
    0|0
  • zeki kızları çok severim zeki olsun yeter sonuçta kova burcu olduğumdan beni çeker ama zekilik çok önemli ayrıca bakışları...

0|0
    0|0
  • aldı bile...

0|1
    0|0
  • öyle alırki tüm kusurları silinir melek olur .)

0|0
    0|0
  • Evet alabilir. Zaten bizlerin zaafı var size güzel ... falan olması yeterli zaten

0|0
    0|0
  • hem akıllı hem çekici bir kız,tabi ki de aklımı başımdan alır.akıl falan kalmaz bende.

0|0
    0|0
  • evet alabilir

0|0
    0|0
  • Alabılır tabııkı

0|0
    0|0
  • olabilir ama daha çok erkekler buna aldanır

0|0
    0|0
  • Oludu

Gözlerim kamasti akilmi siyirdim ama degmezmis

0|0
    0|0
  • Alabilir ama böyle biraz görmeyince geri alırım aklımı ondan

0|0
    0|0
  • yok almaz...

0|0
    0|0
  • Gözleri iri ve siyahsa beyaz tenli siyah saçlıysa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Alamaz almadıda şimdiye kadar.

0|0
    0|0
  • benim aklımı alacak kızın aklını alırım (:

0|0
    0|0
  • Kişiye bağlı ama güzel kız bi anlık bağlar, zeki kız ise uzun süreli :)

0|0
    0|0
    • tamam zeki ve kenedenini bilen bi kız ayrıca

• Beni ancak aklıyla etkiliyebilir...

0|0
    0|0
    • yani şuan çirkin bi kız çıksa ve çok zekiyse sen evet dersin yani? sakın evet deme gülerim :)

• Yemin ederim aklıyla beni etkilemişse evet derim..Güzellik geçicidir,zerafet ve akıl kalıcıdır..

• olabilir.

• hayır diyemem

0|0
    0|0
  • Sadece güzelliğiyle alamaz.Hem akllı hem çekiciyse alır.

0|0
    0|1
  • kısa süreli evet, ama hem güzel hem zeki ise uzun süre çıkmayabilir akıldan...

0|0
    0|0
  • evet alabilir sonra mal mal dolaşırsın ortalarda oyle bir çarpar ki seni konuşamazsın bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• alınabilesi bir erkek bulurlarsa alırlar

0|0
    0|0
  • Salyaları aka aka bu karı mı güzel lan diyeni var hacı :D

0|0
    0|0
  • alabilir gayet doğal birşey

0|0
    0|0
  • ala bilir tabii. İstenilen erkegi yoldan çıkara bilir. Kadınlar şeytandan bir gün önce doğulmuş dereer

0|0
    0|0
Yükleniyor...