Body e gidenler toz kullanıyor musunuz?

Body e gidenler toz kullanıyor musunuz? Body e gidenler toz kullanıyor musunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben kullanmıyorum

0|0
    0|0
    • kızlara gerekmez bence, siz spor yapın yeter :D

• zaten ölümcül bir virüs değilmiş bir hafta karın ağrısı gibi rahatsız olunuyormuş sadece çok da önemli değil çiğ tükerilince farklı özelliği noluyormuş bu arada

• ya bilmiyorum babam bize çocukken de içirirdi hasta olmamamız için
      vücudu dinç tutuyor, zaten pişen maddenin etkisi de azalır, sonuçta sen onun içindeki bazı şeyleri öldürüyorsun sıcaklıktan dolayı. zaten bıldırcın yumurtası içenlere sor hepsi çiğ içer.
      mesela yağda yumurta mı haşlanmış yumurta mı daha faydalı diye sorarsan haşlanmış yumurtadır cevabı.
      çünkü yağda yumurtada çok pişirdiğin için proteinler belli sıcaklıktan sonra ölüyor. ama yağda yumurtanın lezzeti de bir başka tabi:)

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıldır düzenli antrenman yaparım. Toz kullanıyorum. Proteion tozu olarak 2 marka arasında değişiklikler yapıyorum. Bunlardan biri Yılın En İyi Protein Tozu”ödüllerini 8 yıl üst üste kazanan Optimum Standart Whey protein tozu. Diğeri Dymatize iso 100 . Bunun dışında antrenman öncesi güç artışı için Bsn no-xplode kullanıyorum. Ayrıca Gün içinde weider pure kreatin. Antrenman sonrası Protein tozuyla aynı shaker'da glutamin (olimp), gece yatmadan önce Weider Amino Blast Mega Forte, Olimp BCAA alıyorum. 2 günde 1 gece yatarken buna Muscletech Essential Series Platinum %100 Casein ekliyorum. Beslenmeyi yazmadım.

0|0
    0|0
    • sen baya kullanmışsın usta, ben optimum gold whey protein tozu ve hardline progainer kullanıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Kullanıyorlar genel olarak. Öyle duyuyorum.

0|0
    0|0
    • evet ben de kullanıyorum, 1 er kutu bitirip daha kullanmayacağım

• büyük ihtimal sürüyolardır

0|0
    0|0
    • ben kullanıyorum da o yüzden sordum

Erkekler Ne Diyor 4

• evet

0|0
    0|0
    • ne kullanıyorsun

• spordan sonra için ideal besin öğün olarak değil.

• aynen haklısın

• Karbonhidrat tozu

0|0
    0|0
  • Hap var cigara ex var ruj var

0|0
    0|1
    • ahha çok izledin o videoyu sanırım :D

• Alcan mi? Mal var. Toz sormusun?

• yok sağol, bende de var o yüzden sordum

• Kullanıyorum.

0|0
    0|0
    • ne kullanıyorsun hocam? ve ne kadar oldu kullanalı?

Yükleniyor...