Neden Beşiktaşlısınız?

Yenilmek hoşunuza mı gidiyor hiç şampiyon olamamak diğer takımlara nazaran çok kötü oynamak tamam iyi günde kötü günde diyorsunuzda abi siz hiç iyi gün görmüyorsunuz ki :D

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kupalara tapsaydık BEŞİKTAŞ'lı olmazdık... Bizler cefa çekmeyi, üzüntüden delirmeyi seçtik... Ayrıca Beşiktaş'ın sayısız başarısı var, namağlup şanpiyonluk, bir sezonda 3 kupa ve 132 desibel ses rekoru...

Ne diyorduk hatırla;
    BEŞİKTAŞ'TA PARA DEĞİL YÜREK KONUŞUR... <3

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• http://i.hizliresim.com/VLQbgP.jpg Sanane l*n sananeeeee

1|5
    0|0
    • Ama sürekli yeniliyorsunuz doğruyu söyle hiç mi takımını değiştirmek istemedin :D

• Biz takımımızı sevinmek için sevmedik belli sen şampiyonluk için takım tutuyorsun büyük ihtimalde gslisindir ama o şampiyonluk şerefli olmadıktan sonra ne yapayım ben şampiyonluğu yenilmek ne ya ben bu takım için canımı veririm hiç şampiyon olmasın küme düşsek 2. lige düşsek yine Beşiktaşlıyım futbolcusunun 1-0 yenik durumdayken karşı takım kırmızı kart görünce hakemin yanına gidip kırmızılık bir durum yok diyip o kartın rengini sarıya çevirmesi 100 yıllık şampiyonluğa bedel

Erkekler Ne Diyor 11

• İstisnalar hariç su kızlar futbol konuşmasın arkadaş :)
    Evlenince kocası 2-3 bin lira maaş alınca niye daha fazla kazanıyorsun diye boşanır bu doyumsuz :)

Sende gs fb yı bırak reali barcayi tut onların kupası daha çok :)

2|1
    0|1
  • Hangi takımlısın barcalı mı? Beşiktaşın 13 şampiyonluğu var gsden 7 fb 6 tane az sanırsın 10 katımız kupanız var

http://prntscr.com/8amc59

0|1
    0|0
  • Ne alaka? Fbliyim ben ama neden başka takımlı olmak saçmalık olsun?

Yenip - yenilmeye göre ise herkes Barçalı - Realli olsun mantığını sevdiğim..

0|1
    0|0
  • Neden beşiktaşliyim acı cekmek üzülmek moralim bozuk gezmek hoşuma gidiyor.. biz nekadar kötü güne ragmen digerleri gibi sırtımızıda dönmüyoruz takıma kızlar kocayı carşıdan alın neler yaşadık biz ginede bırakmadık sizede bırakmayız :D

1|1
    0|0
  • sen inönüde maçamı gittin ne anlarsın
    fransız tohumları yenilince dk 80 de sahayı terk eder
    fenerbahçe taraftarı seksten sonra ölüp kalanlar gibi sessiz
    yani kimi seçek

0|1
    0|0
  • Sen dedin diye mi değiştireceğiz Takımı'mızı?

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe Ulannnnn

0|1
    1|0
  • bn fenerbahçeliyim. isterse hiç şampiyon olamasın neden terk edelim ki. bizim gibi insanlar kupalar şampiyonluklar için sevmez. arma ruh için sever.

0|2
    0|0
  • Besiktas asktir. Bir kere kanina girdimi bidaha asla birakamazsin.

0|0
    0|0
  • Bjkli değilim ama senin kadar saçma sapan futbol yorumlayan görmedim vallahi futboldan soğudum gitte bulaşık yıka

0|1
    0|0
  • son üç maçı seyrettiysen nasıl kötü diyorsun bilmiyorum ama yense de yenilsede fark etmez. Şampiyonluk için tutmuyorum. Seviyorum takımı ve Çarşıyı

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...