Squat takviminin etkisi?

1aylik squatta 16. gundeyim. En son 140 yaptim bugunde 160 yapicam sanriim. Kalcam cok kucuk ve duz kirk bes kilo ve kisa boyluyum. Zerre degisiklik olmadi ya bir ay sonunda olmazsa?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aylarca yapsanda olmıycak

0|0
    0|0
    • Neden boyle diyorsun ya aglicam simdi

• şu an bir salona yazilma sansim yok is ve okulu Dusunuyorum. Bunu evde yapmak durumundayim. Yeni basladigim icin bir aylik takvimi uygulayacagim. İkinci ay nasil olur bilmiyorum ama agirlik ile devam etmeyi dusunuyorum. Biseyleri sallamasyon yapip sonuc almak yandasi degilim elimden geleni yapmaya calsiiyorum

• www.kizlarsoruyor.com/.../a38360-dolgun-kalcalar-icin-egzersizler buna göz atabilirsin, bir çift dumbell işini görür. Eğer cidden bu iş için hevesin varsa birazda araştır, yorumları oku ve düzgün beslenirsen neden olmasın

En İyi Kız Görüşü

• Beslenme, uyku duzeni ve etkili egzersiz. Uc kilit nokta bunlar. Sadece deve cuce yaparak kisa sürede sonuc beklemen yanlis. Mevcut bir havmi olan kalcayi sikilastirip kaldirmaya calismiyorsun, kalcanin hacim kazanmasini istiyorsun ki bu da ayri bir husus. Iyi bir besin takviyesi ile araliklarla calisman gerek. Bir seferde 120 tekrar yapmak yerine agirliklarla calisip kademe kademe bunlari arttirabilirsin. Kaldi ki kalcada üç tip kas grubu bulunur. Hepsini calistirmak icin farkli egzersizler bulunmaktadir. Bu uc grubu da calistirirsan farki goreceksin. Squatin bile cesitleri var. Kaldi ki hareketi dogru yapmiyorsan bekledigin sonuclari elde edemememenin yaninda sakatlanmana neden olabilirsin. Senin istedigin sey kalcanin toplanmasi degil, oradaki kas grubunun hacmini arttirmak ki bunun icin bolgesel bir egzersiz programini setlere ayirarak calismali ve yaklasik 48 saat kadar o bolgeyi dinlendirmelisin (2 gun arayla yogun idman). Sadece kalca icin 7-8 hareket calistigim olur. Tabi agirliklari ve set sayilarini yapacagim idmana ve o gunku beslenmeme gore ayarlarim falan fistik

0|0
    0|0
    • tesekkur ediyorum oncelikle cok. 1aylik takvim sonunda agirliga gecsem. iki uc kiloluk dumbellarla yapsam squat cesitlerini. Saysini nasil ayarlayabilirim. Beslenme cok mu onemli. Gordugum yumurtali agir proteinli tozlu beslenmeyi uygulamiyorum. Sadece bir haftadir yulaf ezmesi aldim belki etkisi olur diye. Bu kalca nasil buyuyece ya djdjdjdjd uf biktim

Erkekler Ne Diyor 2

• Squat'ın yanında ekstra hareketler yap sadece squatla büyütmek biraz zor

1|0
    0|0
  • Ufak ufak degisiklikler olucagindan anliyamazsin baslamadan once ve resmim varsa 1 ay sonra resmi gorunce farki kendin gorursun

0|0
    0|0
    • Oyle mi diyorsun ya cok korkuyorum yine boyle kalir diye

• Beslenmedem onemli ama sadece squat cekerek belirginlesmez kisa surede

Kızlar Ne Diyor 2

• Birde ağırlıkla ve lastikle yapmayı dene

1|0
    0|0
  • Yanlis yapiyor olabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...