Kalın bel seviyorum (resimli) ?

İnce bel sevmiyorum fotoğraftaki gibi seviyorum bunun için hangi hareketleri yapmam gerekli?
Kalın bel seviyorum  (resimli) ?

Güncellemeler:
Hadi ama yok mu görüş

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen baklavasiz duz bir karin istiyosun. Karin icin ilk once diyet gelir ve eger karin kasi istemiyosan mekigi abartmana gerek yok ve internetteki karin hareketlerini 3x10 tekrar seklinde yapabilirsin. Diyet olarak tatli ve swkerden uzak dur ekmek yeme hamur isinden uzak dur genellikle yumurta (sadece beyazi) muz lor peyniri esmer ekmek bulgur tarzi seyler ye ki daha cabuk kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • Kilom yok sadece gobegim var ve istediğim şey kıvrımı az olması ki benimde çok kıvrımlı bir bel değil ama eğer karın hareketleri yaparsam incelmezmi

• Hayir sadece gobegin altinda baklava olusur sen deriyi inceltmek istiyosun onun icin diyet yapmalisin

En İyi Kız Görüşü

• 1 . Resimdeki mankeni podyuma sokanin allah tepesindrn baksin

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu birazda genetik geliyor senin yapacağın çok az birşey var, karın yan kaslarını çalıştıran egzersizler var onları dene youtubeden bulursun

0|0
    0|0
  • bu bel ince yalnıxz

0|0
    0|0
  • Fark ettiysen yağsız bir kalınlık bu. Kötü değil yani ama her kalın bel böyle olmaz.

0|0
    0|0
    • Ne yapabilirim peki

• Peki teşekkürler

• Rica ederim

• Sıkı korseler giyme ve bel hareketleri calisirken agirlikla gir. Belden kastim belinin yan kisimlari

0|0
    0|0
  • valla haci bunlar ter bana bende biraz daha kalim ve basenli seviyorum

0|0
    0|0
  • neresi kalın bunun

0|0
    0|0
  • ya bu hatunun beli tabi sevilir :D

0|0
    0|0
  • Kim sevmez ki ya sunlara bak cok sexsi

0|0
    0|0
    • peki soruma cevap gelcekmi? :D

• Hani derler ya ben yapmasini bilmem ama yemesini iyi bilirim diye bende oyle fikrim yok

Kızlar Ne Diyor 6

• kalın bel bu mu:D:D 61cmmiş:D

0|0
    0|0
  • kör müsün kalın değil bu

0|0
    0|0
  • kalın değil de kıvrımsız demek istedin herhalde?

0|0
    0|0
  • Bende kalın bel sevmem ://

Soruna gelirsek bilmiyorum:D

0|0
    0|0
  • Adriana Lima'nın mı beli kalın 56-57 cm kadının beli ideal ölçülerden bile çok daha ince beli kendisinin.
    Adriana boks ve yoga yapıyor belini inceltmek için tekniklerini öğrenebilirsin youtube'den.

0|0
    0|0
    • Ya kalından kastımı ne anlıyosunuz şu resimlere bir bakın kıvrım çok var mı yok?

• Kıvrım olmayabilir ama beli 57 cm baseni 85 bunlar gibi olmak için aç gezip günde 6-7 saat spor yapman lazım internetten araştır ne demek istediğimi anlarsın zaten senin dediğin bel Karolina'da var bir başka VS modelinde yani onun beli 61 civarında ama boyu 1.82 :)

• Beli kalın degilki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...