Soğukta baş dolanmasının nedeni

hayırlı akşamlar arkadaşlar

benim sağlık ile ilgili bi sorum olacaktı...

soğuk bi ortamda 1 saatten fazla durunca baş dolanması yaşıyorum gözlerim kararıyor hatta bi kaç kere soğukta fazla durduğumdan bayılmıştım...bugün yine başıma gelince gerçekten tuhafıma gitti neden soğukta insanın başı dolanır bu herkeste olan bişeymi yoksa hastalık mı bilgisi olan arkadaşlardan yardım bkliyorum şimdiden teşekkürler

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bu sorun hiç normal durmuyor soğuk insanları etkiler ama kimse bu sebepten dolayı bayılmaz. bunun sebeplerini araştırmanı tavsiye ederim bence farklı bir sağlık sorunun vardır soğuk sadece bunun tetikleyicisidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Soğuktan dolayı kalbimiz daha çok çalışıp vücudumuzun ısınmasını sağlar. Bunu vücumuzun soğuyan kısımlarına kan taşıyarak yapar. Kansızlık problemin var ise bu durumlarda vücudunun her yerine yeterli miktarda kan gidemediğinden bu tür problemler yaşanması muhtemeldir. Senin problemin de böyle birşey olabilir bunun için bir doktora görünmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Az yemek yede vucudun kan üretsin zayıflayacam diye boğazınızdan yemek geçmiyor :S

0|0
    0|0
    • yok öyle bi sıkıntım yok çok şükür yemek konusunda kısmıyorum ama zaten böyle bi problemim daha var bi gün canım hiç yemek istemez 1 öğün tek yerim diğer dün ise 5-6 öğün yerim bundada sorun yaşıyorum

• Keçiboynuzu al ondan ye hem tok tutuyor hemde kan yapıcı faydalarını araştırabilirsin.

kısa zamanda doktora git ciddi birşey olursa ailen üzülür :(

• öyle yapacam çünkü yemek yeme problemimde var dediğim gibi bi gün çok yesem ertesi gün yemek yiyesim gelmiyor teşekkürler yardımın için

• Kansızlıktan kaynaklanan bir şey 2 ay düzenli olarak pekmaz iç soğugun başını döndürmeye başlarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...