Sneijder transferinin olmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Malefes olmadi sizce galatasaray şimdi hangi oyunculara yönelmeli

Güncellemeler:
Bence Diego Ribas iyi bir alternatif

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray taraftarı olarak ben alınacaksa 10 numara alınmasını tercih ederim. bu adam oyun kurucu değil ki forvet daha çoğunlukla. burak mı kesilecek elmander mi yoksa umut mu? yazık değil mi bunca emek verene. bence alınacak mevki eksikliğinin olduğu yerdir.

0|0
    0|0
    • Elmander ölmüş hala anlamıyorsunuz eski halinden eser yok Umut ise Cldde oynayacak oyuncu değil

• Ya bırakın bu işleri o na bakarsan Barosta zamanında çok gol attı şimdi adama yapılanlara bak

• bizim takımımızın diğer takımlardan farkı bize hizmet edenlere mal gibi davranmamaktır diye düşünüyorum sadece.

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmadı mı cidden? Milleti gaza getiriyorlar boşuna, aferin...

0|0
    0|0
  • hala kesin bişey yok ki .

0|0
    0|0
  • saten kazıklanacaktık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• görüşmeler hala devam ediyor

0|0
    0|0
  • olmasını istemedim çünkü pek tanımıyordum daha önce ki sorularda da söylemiştim gelecek kişi takım dengesini bozacaksa dünya yıldızı da olsa gelmemelidir.

0|1
    0|0
    • Snejderi tanımıyorsan Futbola olan ilgin, donunda çiş lekesi olan liseli bir kızın ilgisi kadardır moruk

• Forma satislarindan cikar ayrica gsde oynamayan baros gokhan sercan bunlarin yıllık maliyeti 5 milyonu buluyor sence bunlarin yerine bu adami almak mantikli degulmi

• bir orta sahayı tercih ederim eksiğimiz orda, melonun keyfi olmazsa oynamıyor sizde biliyorsunuz

• bence galatasaray futbolcu alamaz alsa da yedek kulubesine demir atacak birilerini alır bu saatten sonra

0|0
    0|1
    • Daha trasfer sezonu açılalı 10 gün olmadı nereden varıyorsunuz böyle düşüncelere anlamıyorum :) Daha önümüzde koskoca 22-23 gün var. Yedek kulübesine mi adam geliyor yoksa Türkiye'yi sallayacak transferler mi geliyor bekleyip görelim. :)

• görürüz sen fenerbahçe sezon sonunda şampiyon olunca konuş tamam mı zaten polyanacılıktan başka bişey yapsanız şaşarım

• Olumsuz diye bir şey şu anda söz konusu değil 2 gün daha vakit var. Kesin somut bir şey yok şu anda. Gelirse bence muhteşem olur ama Sneijder yapılıp transfer noktalanacaksa yandık. Bağıran bir sol bek ve mümkünse bir stoper eksiği var. Bunun yanında hala sağlam kuvvetli bir golcünün hedef santraforun alınmasından yanayım. Sol bek ve stoper aynı anda oynayabilen Chivu, Salcido tarzı bir adam ya da Hakan Balta'nın 1-2 gömlek üstü bir adam yeterli olur oraya.

0|0
    0|0
  • nasıl olmadı yeni ünal aysak %95 anlaştık dedi.

0|0
    0|0
  • olmaması gibi bir durum yok .. o yüzden bir şey düşünmüyorum bu konuda .. netleştiği zaman konuşuruz ..

0|0
    0|0
    • bi ara fener peşinde koşturuyordu Sneijder'ın bu da fenerbahçeyle ilgili soruya verdiği cevap link :)) saçmalığa gülüp geçmiş ...

• Hangi kaynaktan bilgi aldında böyle net konuşuyorsun.. Daha net bişey yok ? Gelmeyebilir o ayrı konu olmadı demen tuhaf ?

1|1
    0|0
    • galba can sıkıntısına gs taraftarını bunaltmak isteyen biri :)

üstelik gizli sormus bide :)

• Can sıkıntısı falan yaptığım yok Beşiktaşla Fenerin durumu çokmu iyi Fener daha Belhandayı alamadı Beşiktaş ise Sinan Kurumuş gibi adamlarla uğraşıyor ve bizim onlar kadar transfere ihtiyacımız yok lider gidiyoruz siz bana 1 yıldız veriyorsunuz ama DOST acı söyler

• Bu kadar parayı lig için verecek değiliz. Beşiktaş ligde ilk üçte olsa haline şükreder. Bizse hem Avrupa hemde Lig Şampiyonluğunu hedefliyoruz... Eğer alınırsa ödediğimiz parayı sonuna kadar hak edecek biri... Fener Krasic ile Meireles'i aldı o kadar para verdi sadece ikisine ne yararını gördü ?

• Sen ne saçmalıyon Wesley Sneijder bugn yada yarın TV bakk resmi açıklama gelecek.. HEm sneijder gelmeyip başka bir takıma transfer olursa orda da GS 5 milyon euro alacakk.. Ama kesn bu adam Galatasary da . Uzamasının nedeni adam menejeri ile bgn birdaha konuşmk istemesi

0|0
    0|0
    • O dediğin anlaşma yarın sona eriyor yani Çarşamba günü isteyen kulüp alabilir

• Kim diyor olmadı diye ? Daha ortada hiç birşey belli degil adam sadece 3-5 kuruş daha kopartabilmek için işi uzatıyor bugun yada yarın netlik kazanacak herşey.. Resmi siteden yapılan açıklamalar dışında başka haberlere itibar etmemek gerekiyor

0|0
    0|0
  • kesinleşti mi

ve bu soruda bile neden gizli oluyorsun bu daha çok merak uyandırıcı :)

0|2
    0|0
  • Şahsi fikrim gelecek ama sene başındaki Melo olayı gibi tatil yaparak sürenin sonun bekliyor.Bu davranışlarla geldiğinde formanın garanti olduğunu düşünmüyordur umarım.

0|0
    0|0
    • Sende güldürme yani o kadar parayı yedek kulübesinde oynatmak içinmi verecek GS mecbur oynatıcak

• ahauhahgaha ben hep dedim sneijder gelmez :D

0|0
    0|3
  • Daha belli olan birşey yok nereden çıkarıyorsunuz böyle haberleri.

0|0
    0|0
  • SNEİJDER TRANSFERİ OLMAZSA DİYE BİRŞEY YOK... KESİNLİKLE BİZDE

0|0
    0|0
    • Adam bizle dalga geçiyor oyalıyor bizi resmen

• böyle büyük bir transfer'de prüzler olması çok doğal. kıçı kırık melo bilde 3 ay oyaladı yapmayın arkadaşlar

• daha kesın bır bılgı gelmedı ama gelse bence super olur cunku o bır dunya yıldızı sonucta ısmi bile belli bır gelır getırır bence...

0|0
    0|0
  • Fernandes imizi almayında ne yaparsanız yapın isterseniz messi yi alın umrumda değil

0|1
    0|0
  • turk futbolu nereye gıdıyor arkadas basketbol daha heycanlı gelıyo

0|0
    0|0
  • nerden çıkardın bu haberi ?

0|0
    0|1
  • kesin bişey yok. başkan %95 oldu dedi gelecek bence

gelmezse iyi bir stoper alınmalı defans berbat

0|0
    0|0
  • bu kadar yuksek malıyet bu futbolcu alınmamalı bence daha baska turlu alternatıflere yonelmeli bence

0|0
    0|0
  • Daha oldu mu olmadı mı diye net bir haber yok bekleyip göreceğiz.

0|0
    0|1
  • Abdürahhim albayrakı arayıp yeni hagi olmak istiyorum türkiyeye gelip demiş.

0|0
    0|0
  • belli olan bişey yok ünal aysal %95 bitti dediç

0|0
    0|0
Yükleniyor...