Profil fotomu gördüğünüzde ne düşünüyorsunuz?

profil fotosundan karakter tahlili yaptığını sanan at gözlüklü arkdaşlar var aramızda peki siz ne düşünüyorsunuz birinin profil fotosundan kişiliği hakkında yorum yaparmısınız

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• inanır mısın uzaktan topuklu ayakkabı sandım.

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Sitenin fotolar hakkında kurallarına bilmiyorum ama fikrimi bilmek istermisin? Kızmıçaksın ve darılmıçaksın?Açık konuşucam.Sizin şu anki profilinizde olan çizim/ foto / düzenleme sizin cinsellik hayatınız olmadığını gösteriyor.Çünki düzenli bir cinsel hayatın olsaydı bu tür şeylerle uğraşmazdın diye düşünüyorum.Açlık, kurak dönemi yasadigini düşünüyorum . Ben sizi ve bu tür fotolarla gezen kadın erkek fark etmez ciddiye almıyorum.Sen buraya eğlenmeye gelmişin ve bize sanki bilmediğiz bir şeyleri öğretmek istiyorsun veya kendine fotolardaki olaylari yaşamak adına sitede bir partner arıyorsun?Hakkinda hayirlisi olsun :)

0|1
    1|2
  • Kimseye bağlanamayan yalnızın tekisin.

0|2
    2|1
  • istek atma bi zahmet ergen!

2|0
    2|1
  • duvar pozisyonu nu daha çok seviyorsun.. pehh ne bliyim..

0|0
    1|1
  • anana bacına bu resmi gösterip "ne düşünüyorsunuz ? " diye sorsalar hoşuna gider miydi ? :)

0|1
    1|3
  • sex manyağı

0|0
    1|2
  • At gözlüklerimi seviyorum.

1|1
    2|2
  • Gereksiz buldum hacı

0|2
    2|1
  • yapılır tabikide kendisi seçmişse niye yapılmasın..ben sapığın teki olduğunu düşünüyorum

2|0
    2|3
  • yorumsuz kaldım açıkcası

0|1
    2|1
  • profil fotosundan evet bi ön bilgi edinilir sonucta senın sectıgın kişisel bişey bu tıpkı kıyafetlerımızın makyajın sectıgımız urunlerın bızı yansıtması gibi bişeydır ssana uymayan bişey sen zaten tercıh etmessin ?

0|0
    1|2
  • her numara var gibi. :) senin yorumunu alayım :)

0|0
    2|1
  • Düşünceden düşünceye sürüklüyorsun beni.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• benim gibi kamasutracı olduğunu düşünüom =/

1|0
    0|1
  • Sapık mısın?

1|0
    1|3
  • yok öyle bir şey düşünmedim

0|0
    0|3
  • usta bozulmada seninki yorum yapılamayacak kadar ahmakça..

yoksa özünde çok kafa dengi bir adam olma ihtimalin vardır.

0|0
    0|2
  • kendi dşüncesini düşünmüyor diye karşı tarafa at gözlüğüyle bakıyor demek çok manidar.

0|1
    0|3
  • ayni fotoyu kizkardesinede gosterebiliyormusun?

2|0
    0|3
Yükleniyor...