Benim mutluluğum için benden ayrıldığını söylüyor. Ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar lütfen bakın !...

eski sevgilim aradı dün ve ağladı bana bundan sonra mutlu olmamı ve kendime iyi bakmamı söyledi. ve beni sevmekten ne zaman vazgeçtin? soruma belki de hala seviyorum dedi. geçmişte çok acı yaşattı ama onu sevdim.şimdi ise benim mutluluğum için benden ayrıldığını söylüyor. ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
beni o bırakıp gitti. yeniden şansımı denemek aptallık olmaz mı ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• madem o da böyle istiyor .. mutlu ol ..

0|0
    0|0
    • değilim. seviyorum onu ama o bilmiyor.

• hadi ters tepki oldu diyelim .. şu ankinden bir farkı olmayacak o zaman .. en azından şansını denemiş olursun .. hayır derse aklından daha kolay çıkarabilirsin..

• güncelleme: evet aptallık olur ama hepimizin zaman zaman aptallıklar yapmaya hakkımız var .. insanız sonuçta

Erkekler Ne Diyor 7

• sizi ayıran nedenlerin ne olduğunu irdelemek gerekiyor. İnandırıcı mantıklı bir açıklama yapması gerekiyor sana

0|0
    0|0
    • çocuksuydun 6 ay sonra dedi bunu ama önceden öyle birşey yokken. ve şimdi de çıktı ve mutsuzdun ve ayrılmamız gerekiyordu dedi. ne yapmalıyım

• saçmalamıs farklı bir beklentisi varmıs bence o olmayınca tekrar sana donmek için kendince biseyler yapıor

• ne kadar süre ile beraberliğiniz vardı bilmiyorum ama ilişkiler bir zaman sonra bazen hiç bir nedeni yok iken bile biter

yeniden şansını denemek aptallık olur çünkü kaçan daima hep kovalanır biraz kendine ve ona zaman ver olacağına bırakmak gerekir bazen hayatı

0|0
    0|0
  • selam canım ben eski sevgilin şimdi söylemim dedim de baktım kafaya takıosun neyse söyleyim.bebeğim şimdi senle tanışırken ben mite yeni girmiştim ajanlık yapıorum işler gizli hayatlarımız tehlikede oluyor bazen seni de tehlikeye atmak istemedim :S anla işte üzme kendini kib muck by

0|0
    0|0
  • çok klasik bir cevap vermiş bence çünkü ya yeni bir sevgili bulmuştur yada artık seni sevmiyordur ve seni yinede kırmamak için de seni seviyorum demişitir

0|0
    0|0
    • kendi aradı ama ben onla iletişimi kesmiştim

• bunları yüzyüze konuşmalıyız de. buluşma teklif et. herşey açıkca konuşulsun duruma göre bir şans daha verilebilir.

0|0
    0|0
    • ayrı şehirlerdeyiz ne yapmalıyım ?

• oda ayrıldı ama pişman bence. tekrar görüşmeniz lazım. neden ayrılmuş, neler yaşamış bunları ondan dinle seni ikna ederse tekrar birlikte olun. ama buluşma olmalı. bunları öğrenmelisin

• geçmişte çok acı yaşaymışsa boş ver tekrar olmicak garantisi varmı? can çıkar huy çıkmaz bence kurt gözyaşları o

0|0
    0|0
    • kolay kolay ağlamaz ki o :(

• döneyim de demedi. ben ne yapmalıyım

• üzgünüm vazo kırıldı yapıştırsan bile izi kalır de... bu söz agır gelir dersen klasik yöntem sen benden daha iyilerine layıksın de

• ayrılık sebebi neymiş tam olarak?

0|0
    0|0
    • mutsuzmuşum

• ayrıldım mutsuzum evet

• tamam işte mutlu olman için ayrılmışsınız zaten. bırak kalsın ayrı şekilde daha mutlu olabileceksen

Kızlar Ne Diyor 1

• sen ne yapıyosun peki sevgilin var mı?

0|0
    0|0
    • yok ama talipler var ama ben onu seviyorum 2 aydır unutmadım söyleyemiyorum

• seni sevmiyormu peki

kusura bakma benimde canım cok cok sıkkın ekle beni konuşuruz ordada

Yükleniyor...