Sonradan yapılan spor ile küçükten beri yapılan spor, vücuttan belli olur mu?

25 yaş sonrasındakilere baktığında ne kadar sonradan spor yaparsa yapsın, küçüklüğünden beri spor yapanlar gibi olmuyor. Mesela artık nesil, değer yargıları vb değişti. Artık bir bakıyorsun çocuğa. Vücudu on numara. Yaşını bir soruyorsun 18,19,20 = ) . Yani şimdi artık illaki böyle mükemmel görünmek için küçüklükten beri mi spor yapmak gerekirdi. Ee ama bizim şartlarımız buna müsait değildi. Şimdi napmak lazım. Şahsen ben çok üzülüyorum. Bende isterdim sportif bir vücuda sahip olmayı. Bu içimde bir uktedir. Bir branşta daha çok spor yapabilme uktesi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki... Arada dağlar kadar fark olur. Spor dediğiniz sihir değildir. Yılların verdiği bir çalışma göstergesidir. 10 yıllık spor yapan birinin vücudunu 2 yıllık spor yapan biri asla alamaz. Tabiki ilaç kullanmazsa. İlaçtan kasıt protein tozu filan değil steroid.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• E heralde küçüklükte spor yapan hem spordan hem de sağlıklı beslendiği için geç yaslanır. zaten 25 ine kadar hareket etmemiş insanın vücudu çabuk yaslaniyo istediğin kadar spor yap cilt bile farklı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen de vucuda verenlerden misin

0|0
    0|0
  • sen kızsın. senin yemek tarifi öğrenmen gerekmiyor mu?

0|0
    0|0
  • olur tabiki ama saglık açısından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle belli olur. doğuştan yapanlarla asla bir olamayız. ama yinede geç demeden başlanmalı spora bir an önce.

0|0
    0|0
  • Gelişim çağında vucüt şekilleniyor diye herhalde iyi ki eskiden yapmışım diyorum bende yaşın ilerleyince daha zor oluyor sanırım ama yine yaparsın ki hiç fark etmiyor düzenli diyet ve spor ve tabiki sabır ile çok güzel vücuda sahip olursun.

0|0
    0|0
  • Sporcu vucudu oldugu anlasiliyor evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...