Kaç kere maça veya deplasmana gittiniz?

hepiniz hayatınızda en az 1 kere maça gitmişsinizdir. Peki ya deplasmana gidip sesiniz kısılana kadar bangır bangır bağırdınız mı ? Sevgilinizin atkısını boynunuza taktınız mı?

Güncellemeler:
Tabi büyük takımlar olmak zorunda değil küçük takımlarda olabilir.
Herkes kendi semtinin maçına gitmeli.

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• bursasporun deplasmanınada gıderım kendı sahasınada gıderım 15 yasımdan berı bu boyle ve degısmedı sevgılımlede gıttım arkadaslarlada gıttım alıyorsun elıne kofte ekmegını bıranı maçtan once karnını doyuruyorsun maçta bagırıyorsun bagırabıldıgın kadar herseyım benım ya futbol ızlemek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz fenerbahçeliyiz. Bizden çok adam çıkar 2008 den bu yana kaçırdığım deplasman sayısı 15 i geçmez. Alayına gider.

1|0
    0|0
    • işte taraftar. :)

• Değildir. Futbol= 10 kişilik sağlam tayfayla 50 kişi kovalamaktır. Holigan değiliz.Benzinci patlatmıyoruz 10 kişiyle 3 kişiye saldırmıyoruz, biz sadece farklı renkleri sevmiyoruz.

• benimde bahsettiğim bu holiganizmi nasıl tanımladığımıza bağlı biraz. Benim görüşüm maçta küfür etmek holiganlıktır. Karşı takımla laf atışmaları da holiganlıktır. Kavga gürültü değildir yada adam bıçaklamak.

• Maça gitmeyi sevmiyorum. Evimde izlerim.

0|0
    0|0
    • evde izlemek beni sarmıyor o heyecana kendim şahit olmak istiyorum.

• 4 maça gittim :D en son sivası 5-2 yendıgımız maca gıttım...ardanın uc gol attıgı sene...

0|0
    0|1
  • Evimde izlerim

0|0
    0|0
  • Hayır, yapmadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İstanbula gittim evvelki yıldı sanırım .Antep maçı 2-1 yenilmiştik .

0|0
    0|0
    • Takımının yada tuttuğun takımın kaybetmesini izlemek çok zor. Bay bir koyar adama.

• Üzüldüm evet ama Sevgim daim .. Ben kimsenin atkısını takmadım hee ona göre :))

• Hmm. Yok bende mecburiyetten takmıştım tuttuğum takım atkısıydı. :) Nişamlımla gitmiştik maç çıkışı üşüdüğümü fark etti verdi bende kaldı hala da bende. :)

• Fener Bahçenin çok maçına gittim saymadım kaç kere gittiğimi çokda zevk alıyorum..

1|0
    0|0
  • Deplasman olarak Son maça gitmiştim... Sivasa şampiyon olup dönmüştük :)

0|0
    0|0
  • Babam götürdü beni küçükken galatasaray maçlarına. Boynuna çıkarırdı beni bağır kız derdi. Bir çok defa gittim maçlara ama sevgilim götürmüyor beni maça.

0|0
    0|0
  • sevgilimin halı saha maçına gidiyorum bağırmıyorum ama o bağırıyor genelde sakatlanmaktan

0|0
    0|0
    • O çok kötü oluyor benimde başıma gelmişti. :)

• çok defa gittim ama bir zevk almadım

0|0
    0|0
  • Ne gerek var öyle gürültülü ve küfürlü ortamlara girmeye. Gitmedim, bağırmadım, takmadım.

0|0
    0|0
    • Sen sakin birisin bu yüzden. O duyguyu takmak gerek. Bağırmana gerek yok. Küfür de etmene gerek yok.

• Küfür duymak hoş bir şey değil.

• Tabiiki de değil.

• o kadar çok ki...

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...