Spor salonunundaki kızla İddaya girdim kazanmam lazım? Detay?

Fıtnessa ara vermiştim bu arada kilo aldım dün salona tekrar basladım.. Salonda kilo veren verene tanıdıklarım hep zayıflamış.. Bana dediler sen hiç zora gelemezsin kilo veremezsin. Biri benle İddaya girerse o iddaa uğruna veririm dedim. Kızın biri nike ayakkabısına girelim 4 ayda 15 kilo ver ben sana nike alıcam veremezsen sen alacaksın dedi en aşağı 250 liralık ayakkabı olcak dedi TAMAM dedim SÖZ.. Ve bunun yanında salondakilere baklava ısmarlıcam.. Hepsine söz verdim. 4 ay sonunda hepsi tartıya bakacak 15 kilo vermedi isem nike ve baklava alıcam... girdik bir kere İddaya dönüş yok :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kazn ozaman

0|0
    0|0
  • Hadi bakalım zayıflarsın sen😄

0|0
    0|0
  • Senin icin guzel olmus. İyi taktik. O azimle 20 kilo bile verirsin :D İsin ucunda baklava ve Nike var Nike.

0|0
    0|0
    • Yani tüm salona baklava ısmarlıcam :) bir de üstüne nike alıcam yalnız verirsem ki veririm.. O kız alacak mı nike kı sözünde durur mu

• Tabi canım herkesin içinde hocalarda vardı.. Ben pek güvenmiyorum o kıza kendisinede dedim şaka ile karışık o gün gelince kaybolma bak evin falan nerde iyice bir öğrenelim dedim diğer kızlardan duydu güldüler

• 4 ay uzun bir sure. Verirsin verirsin.

• iyi gaza gelmişsin :)

0|0
    0|0
  • 4 ay uzun bir süre rahat verirsin

0|0
    0|0
  • Haftada bir kilo verilirya bence boy kilo kaç hedef kaç

0|0
    0|0
  • spor salonun da baklava ısmarlamak iyiymiş ya :) bende isterim ama

0|0
    0|0