Tripten başka bir halt bilmeyen kızlarımız biraz yetenek görün?

Allah ne yetenekli kızlar yaratmış bizimkiler sadece trip atmayı makyaj yapıp nasılım demeyi öğrenebilmiş biraz bakında Doğu bloğu kızı ile türk kızımı tartışmasına nokta koyalım.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Harika

0|1
    1|0
    • Hak edenin hakkını verecceksin bak bazıları gurur yapıp sövmekteler kızımız her alanda kendini savunur maşallah

En İyi Erkek Görüşü

• Bisiklet üstün de sevişilir :(

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende yaparim mal ne var

3|0
    0|1
    • al yaparsın yolda yürümeyi beceremez siniz siz birde bende yaparım demen yok mu dötümle güldüm :)

• sporcu olduğun belli ağzın iyi jimlastik yapmış baya bir gevşemiş düzgün konuşmayı öğren sonra muhatap ol karakterini düzelt

• Uza ya ilk önce kendin bir halt et sonra gel bize soyle adam ol kepaze degil

• Eğitim alıp yapmış ne var bunda bizi niye kotuluyosun

0|1
    0|0
  • Genelleme yapan sığ insanlarımız oldukça Türk kızları hep böyle kalacak 😇

1|0
    0|1
  • Eğitimi alabilse neden yapamasin? Bu kız sonuçta 20 yasında öğrenmedi jimnastik. Kızı tebrik ediyorum seni de kınıyorum. Gelip kizlara laf edeceğine ilerde çocuğun olduğunda onu destekle böyle şeyler için.

1|0
    1|0
  • ne kadar gerekli bir yetenek 😑

0|0
    0|1
    • Dünya jimlastik şampiyonlarına kaç sporcumuz katılıyo hiç gördünmü sen ben pek göremedim

• Toplumumuzun ilgi alanı ne o halde ülke insanımız hangisiyle tanınıyor bizim

• mesela çok iyi aşçılarımız ve sporcularımız var. doktorlarımız mühendislerimiz ve az da olsa bilim insanımız var dünya çapında iş yapan. dünya starı olmasalar da iyi sanarçılarımız ve müzisyenlerimiz var. herkes illa bisikletin tepesinde dönmek zorunda değil.

• Hoslanmiyorsaniz cikmayin , sevgili olmayin , evlenmeyin !! Gidin rudmu cinmi kiminle eyleniyorsaniz eylenin milletini kotuleyen tek millet turk milleti

0|0
    0|0
    • aha aha güleceğim yoktu ama al bir trip daha şunu yapmadan duramıyosunuz dimi

• ben milletimi aşşağılamıyorumki görünen köy kılavuz istemez bir sokatada izle sen kendinde zaten izlenimlerinden buna kanaat getireceksiin

• Tamam kiz yetenekli ama anasinin karnindamk belliyor bu hareketleri saniyorsun egitimi aliyor? Bunun turkle milletle ne alakasi var sen yapabiliyormueun bu hareketleri? Ozamsn konusmuycaksin sende sutten cikmis ak kassik degilsin. emin ol

• soruyu soranda sanarsın milli yüzücü.

1|0
    0|0
  • Bunlarin bir cogunu yedi yasindayken yapiyodum yalniz ben yakisikli ;)

0|1
    0|1
    • Anladımm ;)

• Ya ya diyen arkadas izledigin videoda yetenege dair bisey yok denecek kadar az :) biraz ilgi bolca cesaret uygun alan ve biraz calismadan ibaret.. :) @kaseterk

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet, aynısını sen de yap da karşılıklı olsun.

1|0
    0|0
  • panpa bu ne şimdi, niyen tiribi bu :D gelişime kapalı bir ülkeyiz zaten, sanki bunu kaç erkek yapabiliyorda kızlara laf etmişsin, ortamını değiştir daha yetenekli Türk kızları gördüm, senin ligin düşük heralde
    edit: Türk kızları genel olarak kezbandır ama istisnalar görmezden gelinemez

1|0
    0|0
  • Bunun ırkla alakası yok çok çalışırsa herkes yapabilir.

3|0
    0|0
  • helal olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    1|0
  • Bak bu kız bisikletten düştüm aşkım diyorsa doğru diyordur

1|0
    0|0
    • bence yalan söylüyordur bizikletle dans ediyor kız kim inanır bu yalana bence baska bir şey olmuştur kesin

Yükleniyor...