O değil de GS ın gurup kurasını nasıl buluyorsunuz? Yine geçen yılki gibi 4X4 lük olur mu :) ?

O değil de GS ın gurup kurasını nasıl buluyorsunuz ? Yine geçen yılki gibi 4X4 lük olur mu :) ?

• Lige kötü başladıysak Avrupayı siz düşünün :)
    40% (4)27% (3)33% (7)Oy Ver
  • Osmanlı tokadını iyi yedik düzen tutmaz artık
    0% (0)9% (1)5% (1)Oy Ver
  • 3. lüğe oynarız pek bişey değişmez
    10% (1)36% (4)24% (5)Oy Ver
  • Bu sefer 4 atarız her maçta ;)
    50% (5)28% (3)38% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Adamlar neler neler başarmış her şeyleri göz ardı ediliyor birakinda 4 tanede yiyelim alti tanede bu işler böyle yani Türkiye de hangi takim kendi çöplüğünün dışına çikmiş, galatasaray ağızlarına yakışmıyor başka takimlarin objektif değiller

0|2
    0|1
    • Abla ne diyon sen yerdin mi övdün mü sabah sabah gülme krizine soktun bizi :)

• ;)
      Temennimiz başarı tabii ki de. Ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. O yüzden gerçekleri de göz ardı etmemek lazım. Takım malesef geçen yıldan daha kötü bu yıl. Umarım övgülerini hakederler diyeyim artık ;)

• Bir şey olmaz açılır onlar :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Lige kötü başladıysak Avrupayı siz düşünün :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu hafta bol bol 4 goruyoruz hayırdır inşallah :)

0|1
    0|0
  • B dedim ahah

0|1
    0|1
  • Ama hüzün sardı 4-1 yanı çok iyi olmuş :D

0|1
    0|0
  • Geçen sene 4 diye dalga geçtiğiniz Galatasaray 3 kupada şampiyon olup 4. yıldızı taktı. Hatırlatırım!!!

0|1
    0|1
    • Yaw dayı orası öyle de.
      Avrupada nicolur halımız.
      Uluslararası arena sonuçta

• bu sefer 4. yıldız derdimiz yok asılacaz kupaya 😎

0|1
    0|0
  • 2. ya da 3. oluruz diyorum benfica maçları belirleyici olacak

0|1
    0|0
  • Fenerlisin sanırım siz elendiniz ya artik işiniz galatasarayin elenmesini beklemek demi

0|1
    0|1
    • Halis muhlis hakiki GS lıyım. Özeleştiri yapıyoruz şurda

• Doğru olduğunu varsayalım. Az önce verdiğin örneğe benzer (dalga geçilen) bir cümlem var mı benim. Varsa yazar mısın

• 4x4 olmak dalga geçmektir geçen seneki gibi 4 tane gol yemeyiz kötü futbolumuzla demek eleştiridir

Yükleniyor...