Eski sevgilime çok ihtiyacım var.

eski sevgilim beni aldattığını öğrendim ve ona birşey demeden ortalıktan kayboldum oda zaten ilişkiyi bitirmek istiyordu şimdi bu hayat bugünse bende onu arayıp herşeyi yaptıklarını söylemek istiyorum bilsin bildiğimi!neden mi böyle düşünüyorum yıllarca babamla kuş kaldım en son beni aradığında neden aramıyorsun dediğinde aramıyorum aramicam dedim nedenlerini söylemeden inadımdan ve 2 hafta sonra ölüm haberini aldım o öldükten sonra herşeye kustum memleketime hiç gitmedim babaanemede kustum mallarını amcamın üzerine yaptığı için ve ailemizi dağıttığı için ama kısmet olduda bu yaz memlekete gittim ne var ne yok onu incitmeden söyledim şimdide onun ölüm haberini aldım içimde bir boşluk var 2 ay önce ayrıldığım sevgilime çok fazla ihtiyaç duyuyorum aramak en azından ona kırgın olduğumu söylemek istiyorum...sizce yapmalımıyım?

Güncellemeler:
aradım soyledim sonuc olarak baska biriyle bir aydır ciddi bir beraberlik yasadıgını soyledi.O an hayat durdu belkide onu gercekten kaybettigim icin gecen hafta bir bosluk olustu icimde belkide hissettim bunu ...neyseki bir sekilde insan yasama tutunacak birseyler bulmaya calısıyor bende oyle yapacagım ne buyuk acılar yasadım bir bunu atlatmak niye bu kadar zor geldi bilmiyorum ama en azından artık baskasıyla ve artık ona ait olma duygusundan kurtuldum bende onume bakmalıyım onun yaptıgı gibi

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Amma gururluymuşsun he, üstelik kör gurur. Şunu bil karşında ki insan hata yapmak lüks değil olağan bişey, insanlara kapılarını kapatmak doğru değil. Ölüm haricinde herşeyin çaresi var, yeterki iletişimi bırakma.

0|0
    0|0
    • ben sadece iyi kotu arada haberini almak istiyorum şu an o kadar kotuyumkı onun bunu bildiginede eminim ama aramadı o bu durumda olsa ben ölürdüm şu an kapısındaydım o böyle biri degil olmadı hicbirzaman ama ben yasadıklarımdanmı bilmiyorum yüreğim cok hassas kimseye kıyamıyorum

• İyi güzel söylüyorsunda, hiçkimse sen durumunu izah etmediğin sürece bilemez. Kimse müneccim değil ki?

• haklısın

Erkekler Ne Diyor 6

• bence yanlış düşünüyosun dostum... senin yeni bir sayfa açıp seni hakedecek bir insana kalbini vererek hayatına devam etmen lazım

0|0
    0|0
  • Senin bu günlerinde yanında kim var? cevabin içinde eski sevgilin var mı? o zaman hayat gökkuşağı rengindedir.. kendine bir renk seç ve devam et:) boşu boşuna acı çektirme bedenine:)

0|0
    0|0
  • ıcınde kı bu boslugu eskı sevgılınle kapamak ıstyorsun yoksa ona ıhtıyac duydugundan degıl emınım ıcınde kı yalnzlk hıssı ve yalnz kalma korkusu da bunu tetıklıyor

0|0
    0|0
  • yenisii verelimmm

0|0
    0|0
  • söyle gitsin ya. aynı bende senin gibi düşünüyorum hep ölümlü dünya sonuçta

0|0
    0|0
  • Bence git tekrar gonlunu kazan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eski sevgiline ihtiyaç duymuyorsun yanında olacak seni koruyup kollayacak bir adama ihtiyaç duyuyorsun.Ve bu adamda eski sevgilin değil.Yaşadıkların için çok üzüldüm ama asla o kişiye geri dönme yeterince acı çekmişsin daha fazlasına ne gerek var?

0|0
    0|0
  • senin kırgın olmanı önemsese simdiye kadar ses verirdi zaten. kötü gününde yanında istese seni etrafında tutmaya calısırdı. arayıp kendini komik duruma düşürme.

0|0
    0|0
    • o yanımda olmak istedi ben izin vermedim kactım hep

• Tekrar aldatilmak istiyorsan git baris. Boynuzlara doyamadim mylove

0|0
    0|0
    • yok barısmak degil arada bir haber almak kotu gununda yanında olmak

• Benin hayatımdakide bu şekilde yapmıştı daha çok yeni.ben onun hayatında başka bir kadın oldugunu ögrendim ve hiç birşey söylemeden çıktım hayatından şimdi sadece onun aramasının bekliyorum ama zaten onunda benle pek bi ilgisi yoktu ben daha çok sevdim o sevmedi ve şuan 12 gün oldu ben aramıyorum oda merak edipte aramıyo bende kafamda bitirdim onu ama yaşananları unutmam zaman alıcak gibi..Hakkında hayırlısı olsun ögrenmen en azından içindeki unutlarını bitirmen gerektigini anlamış oldun..

0|0
    0|0
    • evet cok zor bir durum senin icinde hayırlısı olsun sevseler boyle yapmazlardı

• Aynı dertteniz canım link

0|0
    0|0
    • eger gercekten gitmek istiyorsan söyleme ben ona dönmicektim bu durumda onu unutmak istedigim icin sessizce gittim cunku o yine beni kandırıcaktı bir sözüne inanıcaktım belkide ama güven olmıcaktı hersey karısıktı sessizce cıktım birkac kez aradı cıkmadım sonrada aramadı 2,5 ay oldu ben hala keske soyleseydim diyorum ve soylıcem sanırım

• Ben her şeye saygı duyarak sessizce gitmeyi uygun gördüm..çirkinleşmeye,bagırmaya,hakarete gerek yok ben zaten öyle biri degilim o beni kaybettiyse o üzülmeli Allah bunu göstersin diyorum sadece

Yükleniyor...