Ntvspor'un Azerbaycan futbolunu aşağılamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Gol programında Güntekin Onay 1966 dünya kupasında tartışmalı pozisyona gol veren Azeri hakemle alay etti, bu haftaki prgramda ise, uefa avrupa liginde gruplara kalan azeri takımıyla alay etti. Nasıl değerlendiriyorsunuz? Küçük takımları çok aşağılıyor Güntekin Onay

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Kendi ligi mikemmel sanki.

0|0
    0|0
    • Öyle ama yani kimseyle alay edilmese iyi olur. Geçen gün de kazak takımıyla alay etti

• @andarkan hep küçük kulüpleri aşağılıyor ya

• besiktasi da hep kücük görüyor.. sözde besiktasli.. ama insanin görüsü dar olursa hep kücük seylere takilir

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bu konuyu dillendirdigin icin sana tesekkür ediyorum. yaptigi bu davranis cok basit ve samimiyetsiz. iyi yakalamissin. azerbaycanli türkler hakkinda söylemek istedigim bir sey var.. onlar biz türkiye tpürklerine öyle bir özlem ve hasretle bakiyorlar ki, herseyimize saygi duyuyorlar. senelerce ruslarin onlari bizden sogutma cabalari sonuccsuz kalmis. sygiyi hakkeden herkese cok saygililar. Buna istinaden bu muhabir bozuntusunun böyle bir davranis icerisinde olmasini ayrica kiniyorum dostum. Asagida arkadaslarin yorumlarina tamamlayici niyetle yazdigim birkac satir ayni zamanda benim görüsümü belirliyor. Kendi ligi ve hakemleri son zamanlarda dünyanin en asagilik ligi olmus hatta hizla kendini asagiya ceker vaziyette. kücük ölcekli veya anadolu takimlarina ezelden beri yapilan haksizliklar asikar ve kimse inkar edemez. (bknz: cüneyt cakir; nasil olduysa birden besiktasin maclarinda dürüst karalar vermeye basladi. para babasi degisti mutlaka ki) bu güntekin denen adi herif, del bosque - schuster - bilic icin sürekli anti propaganda yapti. satilik bir muhabir daha dogrusu muhpir. isteyene ispatlarim. yüz ifadesini takip edin. konusma tarzini söylediklerini takip edin. gözlerini özellikle. cok degil 3-4 hafta sonra ne mal oldugunu anlayacaksiniz. benim sadece icin 3-4 günümü aldi. vasifsiz biri, önemli degil bende vasifsizim, kendimi bir halt sandigim yok. ama bu takipci. kisiligini oturtamiyor. konusurken nasil tepki alacagini süzüyor. kendine güveni yok ve tamamen, zit olmakla fark yaratacagini düsünen bir tip. haksiz ciktiginda, kendine güveni iyice eksilen bir imaji var. baya bir analiz ettim. sinir bozucu olmaktan besleniyor. bence takip etmeyin. ben etmiyorum artik. bilncli alacaganiz her karar hayatin dogruluk cizgisine katki saglayacaktir. takip etmeyin. son sözüm; sporda en iyi diye birsey söz konusu degildir. o yarisma geregi bir ölcüdür. spor ilk basta disiplindir sonra düsrüstlük sonra kardesliktir ve dostluktur. yorum da buna uygun olmalidir.

0|0
    0|0
    • Tabi ki, herkese saygı göstermek lazım. O kulüpler ordaysa emekle gelmişler demek ki. Ama Güntekin sürekli aşağılıyor. Beşiktaş'ın eşleşdiği İskenderbey ile bile dalga geçti. Azerbaycanda evet Türkiye'ye karşı mütiş bir sevgi var. ama Türk televizyonunda hep bir eleştiri, bir çekememezlik var. Bunu değiştirmeliler

• ayni fikirdeyim

• bakalim zaten görcegiz neler olacak. ama anlattiklarindan ben de utandim zaten. bence insanlarimiz böyk densizliklere her platformda tepkilerini koymali.. düsünsene bir ou seyreden bir azerbaycanli türk ne düsünür.. onur kirii birsey tabi. zaten bu kendini begenmislik yok mu. haklisin bizim de takdire sayan brcok basarimiz, güzel islerimiz var ama mütevazi kalamadiktan sonra istedigi basairyi eldet hic br tadi yok dostum. beni destekledigin icin tesekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne dedi kendisi tam olarak
    Bildiğim kadarıyla böyle birşey dieyecek biri değil

0|0
    0|0
  • Hallı olabilirsün belki ama azerbaycan futboluda gerçekten çok geri de ama inşallah kardeşlerimiz bundan sonra avrupada ay yıldızlı bayrakları dalgalandırırlar

0|0
    0|0
    • Avrupa liginde gruplara kaldı 2 takım, bunlar diyor ki Van persie gibi bir yıldızın ne işi var Azerbaycanda rusyada

• Onu bilmiom izlemedim

• axerbeycan futbolu hakkında tek bildigim sey atletico madridin formasının onunde yazan azerbeyjan yazısı :D

0|0
    0|0
    • Futbolu iyi olmasıyla alakası yok ama ben San Marinoya bile saygı duyuyorum alay etmemek gerek

• Kendisi futboldan başka birşey bilmeyen vasıfsız bir insan ciddiye almayın.

0|0
    0|1
    • onun futbolu bildigini mi düsünüyorsun kardesim

• Babası'nın Şansal Büyüka'ya tavsiyesiyle Kanal 6'da göreve başlamıştı

Yükleniyor...